3mk Magnetický držiak do ventilácie, čierna

Cena s DPH
3,85 €
Cena bez DPH: 3,21 €
Kód produktu: 452495
3mk

3mk Magnetický držiak do ventilácie, čierna [3MK450423]

O produkte:

 • Odolný a robustný spoločník na cesty
  Držiak Magnet Power je odolný a elegantný. Je navrhnutý tak, aby pevne držal váš telefón na cestách, je vyrobený z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá sa nerozbije. S gumenou sponou a silikónovým montážnym povrchom tento držiak nepoškriabe vetracie otvory alebo kryt telefónu. Držiak do auta Magnet Power je skvelým spoločníkom na cesty pre váš smartfón, ak hľadáte niečo pevné a zároveň jemné.
 • Silné magnety = bezpečný telefón
  Silné magnety udržia váš telefón stabilný, aj keď prechádzate ostrými zákrutami alebo prerezávate výmoly na vidieckej ceste. Magnet Power udrží váš telefón v bezpečí a vždy pripravený doviesť vás do cieľa.
 • Nastavte si to, ako chcete
  V závislosti od toho, čo potrebujete, môžete telefón umiestniť vertikálne alebo horizontálne pomocou otočnej hlavy. Magnetický úchop navyše umožňuje používať telefón jednou rukou. Stačí naň položiť telefón, nastaviť ho a ísť.
 • Drží akýkoľvek telefón
  Držiak Magnet Power™ je veľmi praktický. Dokonale sa bude hodiť k vášmu telefónu a autu. So silnými magnetmi bude každý telefón v bezpečí a vy sa budete cítiť pohodlne. Môžete ho pripojiť k takmer akýkoľvek typ ventilačnej mriežky a buďte si istí, že nebude blokovať prúdenie vzduchu. Náš držiak má klasický dizajn a malé rozmery, vďaka čomu je vhodný pre limuzíny aj terénne vozidlá. Magnetická sila je taká pohodlná a všestranná, že je to potešenie.

Obsah predajného balenia:

 • 3mk držiak do auta


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách