A Way Out Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA A Way Out - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 379730
Electronicanglická verzia

A Way Out [PS4]Spoznajte Lea a Vincenta, dvoch mužov, ktorí sa navzájom nepoznajú, ale ktorí sa budú musieť naučiť spolupracovať bez ohľadu na situáciu. Musia nájsť spôsob, ako sa dostať z väzenia a pokračovať spoločne za väzenskými múrmi.

Spolu sa vydajú na cestu, kde spolu prežijú mnohé akčné momenty: naháňačky aut, boje proti nepriateľom, prestrelky a mnoho ďalšieho.

Popri úsilí o dosiahnutie spoločného cieľa, sa dozviete viac o ich živote, o tom, kto sú a o ľuďoch, na ktorých im záleží.Použite Friends Pass pri kúpe A Way Out a prehrajte celú hru online s niektorým z vašich priateľov.

Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktívne predplatne služby Playstation Network! Pre offline hranie je potrebné mať dvoch hráčov.


Hru je možné hrať len vo dvojici na jednej konzole, pripadne s pouzitim Friend Passu cez Playstation Network(vyžaduje aktívne predplatne služby Playstation Network)!


A Way Out - PS4 : hodnotenie 5 z 5 na základe 1 hodnotení.

Recenzie na A Way Out

od Vasil Elischer 5 z 5tich hviezdičiek! 16.05.2018
Hra je super.prepracovanie do detailov.urcite pasáže hry nás doslova postavilo zo sedačky aké to bolo napínavé.jedinu vec ktorú by som vytkol čo mne sa nepáčilo koniec.ale to posúdi každý hráč sám Ďakujem.
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 príspevkov)
počet stránok:   1