ADATA Micro SDHC Premier 32 GB, SD adaptér, UHS-I A1, Class 10, rýchlosť 85 MB/s

predĺžená záruka na tento produkt je 10 mesiacov
10
12,99 €
6,59 €
Cena bez DPH: 5,49 €
Kód produktu: 381262
ADATA

ADATA Micro SDHC Premier 32 GB, SD adaptér, UHS-I A1, Class 10, rýchlosť 85 MB/s [AUSDH32GUICL10A1-RA1]

Karta MicroSD Premier od spoločnosti A-Data s navýšenou úložnou kapacitou podporuje viacero zariadení, takže sa namiesto technológií môžete sústrediť na váš život.

Prečo kúpiť pamätovú kartu A-Data Micro SD ?

 • Vysoká rýchlosť čítania a zápisu
  Vďaka rýchlemu čítaniu 85 MB/s a zápisu až 25 MB/s, sa aplikácie a videá načítajú rýchlejšie a prenos súborov je rýchlejší.
 • Dokonalý partner
  Využívajte najnovšie smartfóny, tablety a fotoaparáty na maximum. Pamäťová karta veľmi dobre funguje dokonca aj v tých najmodernejších zariadeniach, a tak spoľahlivo chráni spomienky na váš život.
 • Úžasná kapacita
  Stiahnite si viac mediálnych súborov a aplikácií na váš smartfón alebo tablet. Vždy sa budete môc spoľahnúť na to, že máte dostatok miesta.
 • Full HD video
  Zachyťte momenty, na ktorých skutočne záleží. S kartou microSD Premier môžete svojím smartfónom, tabletom alebo fotoaparátom nasnímať toľko Full HD videa bohatého na detaily, koľko si budete priať, a pri tom budete mať istotu, že každá z vašich spomienok bude v bezpečí. Prehrávajte svoje videá na svojom Full HD TV a prežite nezabudnuteľné chvíle rovnako živo ako v deň, kedy sa stali.
 • Odolné voči teplote
  Tieto pamäťové karty vydržia teploty od -25° až do 85° C.
 • Odolné voči röntgenovému žiareniu
  Chránia všetky vaše dáta pred poškodením, ktoré môžu byť spôsobené ziariadeniami s röntgenovým žiarením, ako napr. na letisku.
 • Odolné voči magnetickému poľu
  Pamäťové karty A-Data odolajú dokonca aj magnetickému poľu v sile až 15 000 gaussov - čo zodpovedá poľu, ktoré vzniká pri magnetickej rezonancii.

Technická špecifikácia

Typ pamäťovej karty: Micro SDHC
Trieda: Class 10, A1
Kapacita: 32GB (Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)
Rýchlosť čítania: 85 MB/s
Rýchlosť zápisu: 25 MB/s

Obsah predajného balenia:

 • A-Data Micro SDHC 32GB
 • SD adaptér


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách