Age of Empires 4

Tento týždeň zakúpili 4 zákazníci
59,99 €
52,99 €
Cena bez DPH: 44,16 €
 
Kód produktu: 436805
Microsoftnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia

Age of Empires 4 [PC digital]

Jedna z najobľúbenejších real-timeových stratégií sa vracia k sláve s Age Of Empires IV a zasadzuje vás do centra epických historických bitiek, ktoré tvorili tvár sveta. Obsahuje známe, ale aj inovatívne cesty, ako rozšíriť svoju ríšu v rozsiahlych krajinách s ohurujúcou vernosťou v 4K.
Age Of Empires IV prináša vyspelú real-timeovú stratégiu novej generácie.

Vráťte sa do histórie - Minulosť je prológ, ktorým ste vtiahnutí do bohatého historického prostredia ôsmich rozdielnych civilizácií naprieč svetom od Anglicka, cez Čínu až po sultanát Delhi na vašej ceste za víťazstvom.
Stavajte mestá, pracujte so zdrojmi a veďte svoje jednotky do bitiek na súši a na mori v štyroch rozsiahlych kampaniach s 35 misiami, ktoré siahajú naprieč 500 rokmi od temných čias až po renesanciu.

Zvoľte si cestu k veľkoleposti s historickými osobnosťami - Zažite dobrodružstvo Johanky z Arcu na jej ceste k porazeniu angličanov, alebo veďte veľkolepé mongolské jednotky ako Genghis Khan v jeho kampani naprieč Áziou.
Je to vaša voľba - každé rozhodnutie rozhodne o výsledku histórie.

Upravte si hru módmi - Dostupné na začiatku roka 2022 - môžete hrať s komunitnými módmi pre vlastné hry

Vyzvite svet - Pripojte sa online, aby ste mohli súťažiť, spolupracovať, alebo len sledovať s až siedmymi priateľmi v PVP a PVE multiplayerových módoch.

Doba Pre Všetkých Hráčov - Age of Empires IV je skúsenosť ako pre nových hráčov vďaka tutoriálu, ktorý učí základy real-time stratégií a kampaní; a ktorý je navrhnutý pre začínajúcich hráčov aby im pomohol dosiahnuť základnú pripravenosť na úspech.
No zároveň je primeranou výzvou pre skúsených hráčov s novými hernými mechanikami, rozvinutými stratégiami a bojovými technikami.Jedná sa o digitálnu verziu hry Age of Empires 4, aktivačný kód (Steam, alebo Microsoft Store) sa nachádza v balení.


Recenzie na Age of Empires 4

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.