Animal Crossing: New Horizons Nintendo SWITCH

Tento týždeň zakúpili 2 zákazníci
Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
Kód produktu: 398629
Nintendovhodné pre všetky vekové skupiny maloletýchanglická verzia
 
PRODUKT PONÚKAME AJ CEZ BAZÁR

Všetky takto ponúkané produkty sú 100% funkčné a odskúšané

• hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná

• obal bez poškodenia, médium bez škrabancov

• zmluvná záruka 12 mesiacov

• osobitný režim DPH (0% DPH)

POUŽITÝ TOVAR
Ušetríte 10 €
39,99 €
CENA S DPH
DOSTUPNOSŤ: eshop skladom
+ skladom na 3 predajniach

Animal Crossing: New Horizons [NSW]

Milovaná séria Animal Crossing sa pripravuje na svoj Nintendo Switch debut!

Ak vás rýchly a moderný život unavuje, Tom Nook má pre vás pripravenú biznis ponuku, ktorú si určite zamilujete: jeho celkom nový, ultra exkluzívny Nook Inc. Deserted Island Getaway balík!

Určite ste sa stretli s množstvom rôznych postáv. Mali množstvo zábavy ako jedným z obyvateľov mesta. Možno ste dokonca zmenili svoj život a dedikovali svoj čas pre pomoc spoločnosti! Ale hlboko vnútri, nie je vo vás nejaká časť, ktorá túži po slobode? Šancu robiť čo chcete a kedy chcete? Potom možno dlhá prechádzka na pláži opusteného ostrova, kde bohatá nedotknutá príroda vás očakáva, je to čo doktor naordinoval!

Pokojná kreativita a šarm tohto ostrova čaká na to, že si vytiahnete rukávy a spravíte zo svojho nového života hocičo čo chcete.

Zbierajte suroviny a vytvorte čokoľvek od komfortu pre vaše stvorenia po praktické nástroje. Spojte sa s prírodou, tým že sa postaráte o kvety a stromy novými spôsobmi. Vytvorte si domov, kde pravidlá čo patrí dovnútra alebo vonku už neplatia.

Vytvorte nové priateľstva s novými obyvateľmi, užite si rôzne ročné obdobia, skáčte cez rieky počas vášho bádania a mnoho iného!

  • Upravte si postavu a domov podľa vašich predstáv a dekorujte okolie (pokojne aj s nábytkom), a vytvorte si váš vlastný ostrovný raj.
  • Zbierajte materiály aby ste vytvorili všetko od nábytku po nástroje!
  • Užite si množstvo relaxačných aktivít akými sú záhradkárčenie, rybárčenie, dekorovanie, komunikovanie s rôznymi postavičkami a iné, kým klasický Animal Crossing zážitok prichádza ku životu v nových zábavných spôsoboch v tomto prostredí opusteného ostrova.
  • Recenzie na Animal Crossing: New Horizons

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.