Apple Watch SE 2 GPS 40mm Silver Aluminium Case, Trieda C - použité, záruka 12 mesiacov

Cena s DPH
139,99 €
Osobitný režim 0% DPH
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 476678
Apple

Apple Watch SE 2 GPS 40mm Silver Aluminium Case, Trieda C - použité, záruka 12 mesiacov

 • tovar je z výkupu, je funkčný a odskúšaný
 • tovar nesie viditeľné známky opotrebenia - Trieda C
 • na zariadení sa môže nachádzať väčšie množstvo škrabancov a oderkov
 • zariadenie nie je blokované na operátorov v SR
 • záruka 12 mesiacov
 • obsah balenia: zariadenie, kábel
 • balenie nemusí obsahovať originálne príslušenstvo
 • zariadenie nemusí obsahovať originálnu batériu

  Popis nového produktu:

  Apple Watch Series SE. Nová cenovo dostupná kombinácia štýlu, funkcií a kvality. Apple Watch SE 2. generácie sú rovnako ako 1. generácia dostupné vo veľkostiach 40 a 44 mm. Využívajú Retina LTPO OLED displej s maximálnym jasom 1000 nitov, avšak nemajú funkciu Always-on displeja. Obrazovku chráni ochranné sklíčko Ion-X. Spoľahnúť sa môžete na snímače, čo držia krok s vašou aktivitou a účinné funkcie pre zdravý a bezpečný život. Apple Watch SE sú nabité funkciami a teraz majú výkonnejší procesor ako kedykoľvek predtým.

  O produkte

  • Neodolateľná kombinácia
   Apple Watch SE (2022) sú štýlovým partnerom pre akúkoľvek aktivitu. Vyberte si z desiatok ciferníkov podľa svojej nálady, alebo životného štýlu. Telo hodiniek chráni odolné Ion-X sklo. Výkonné funkcie pre tvoje pripojenie, aktivity, zdravie a bezpečie. Pokročilé senzory na sledovanie pohybu a meranie obľúbených tréningov. Apple Watch SE toho dokážu veľa a stoja menej, ako čakáš.
  • Výkonnejší procesor
   Hlavné medzigeneračné zlepšenie sa týka výkonnejšieho procesora - druhá generácia modelu SE ponúka čip Apple S8.
  • Dizajn
   Aj pri novej generácii môžete očakávať štýlový minimalistický dizajn Apple s použitím kvalitných materiálov. Telo je vyrovené z kvalitného hliníka. V tomto prípade sme sa dočkali o 30 % väčšieho displeja v porovnaní s Apple Watch Series 3 a taktiež o 20 % vyššieho výkonu v porovnaní s predošlou generáciou Apple Watch SE.
  • Unikátny štýl šitý na mieru
   Teraz máte ešte viac možností, ako si svoje Apple Watch prispôsobiť tak, aby sedeli vášmu štýlu. Z nadčasových farieb, prevedení a variácií remienkov si určite vyberie každý. Prepracované zadné puzdro je vyrobené novým výrobným procesom, ktorý znižuje emisie uhlíka o viac ako 80 %. Je dokonale farebne zladené s puzdrom hodiniek, ktoré je vyrobené zo 100% recyklovaného hliníka.
  • Strážca zdravia
   Hodinky dokonale strážia vaše zdravie vďaka funkcii merania srdcového rytmu, poskytujú komplexný obraz o vašom spánku a dokonca dokážu samostatne privolať pomoc v prípade detekcie úrazu.
  • Smart funkcie
   Notifikácie z mobilu, NFC platby, Prehrávač hudby, Ovládanie mobilu, Vibrácie, Stav batérie, Hľadanie mobilu, Sledovanie menštruačného cyklu. Podpora pre detekciu autohavárie. Pomocou aplikácie Heart Rate môžete kedykoľvek skontrolovať svoj srdcový tep. Dostávajte upozornenia na vysoký alebo nízky srdcový tep alebo nepravidelný rytmus.
  • Športové funkcie
   Hodinky majú v sebe zabudovaný senzor na mnohé športové aktivity ako je beh, plávanie, fitness, cyklistika, turistika ale i chôdza. Nové Apple Watch SE môžete používať aj pri plávaní, pretože Apple Watch SE sa môže chváliť certifikátom vodoodolnosti. Nechýba ani funkcia merania tepu či funkcia, ktorá počíta vaše spálené kalórie.
  • Metriky v reálnom čase
   Zažite metriky v reálnom čase z Apple Watch pri každom cvičení. Vyberte si z 11 typov cvičení a knižnice viac ako 3 000 cvičení v rozlíšení 4K Ultra HD. Získajte nové cvičenia každý týždeň, od 5 do 45 minút. Zamerajte sa na svoju pohodu pomocou riadených meditácií. Vydajte sa na prechádzky a behy so zvukovým sprievodcom.
  • Bezpečnostné funkcie, ktoré dúfame, že nebudeme potrebovať
   Apple Watch SE sú po prvýkrát schopné zistiť, či máte vážnu autonehodu. Keď je detekovaná nehoda, Crash Detection vás môže automaticky spojiť s tiesňovými službami, poskytnúť dispečerom vašu polohu a upozorniť vaše núdzové kontakty. Crash Detection využíva kombinovaný výkon vylepšeného 3-osového gyroskopu a nového akcelerometra g-force, ktorý má najvyšší dynamický rozsah zo všetkých inteligentných hodiniek. Používa tiež mikrofón, barometer, GPS a pokročilý algoritmus fúzie senzorov trénovaný na viac ako 1 milióne hodín skutočných údajov o haváriách, aby zistil, či máte vážnu nehodu.
  • Aplikácia Mindfulness
   Aplikácia Mindfulness je tu, aby vám pomohla znížiť každodenný stres, byť viac prítomná a psychicky sa pripraviť na nové výzvy. Môže vás viesť sériou upokojujúcich dychov. A pripomenie vám, aby ste sa sústredili premýšľaním o krátkej, podnetnej téme. Ak ste predplatiteľom Apple Fitness+, môžete si precvičovať všímavosť pomocou zvukovo vedených meditácií, nech ste kdekoľvek.
  • Monitorovanie spánku
   Aplikácia Spánok sleduje váš spánok a spolupracuje s vaším iPhonom, aby vám pomohla vytvoriť plán a rutinu pred spaním, aby ste dosiahli svoje spánkové ciele. Zistite, koľko času ste strávili v rôznych fázach spánku, ako je REM, Core alebo Hlboký spánok, ako aj to, kedy ste sa mohli zobudiť. Pozrite si svoje spánkové trendy, aby ste videli, ako dôsledne dosahujete svoje ciele. Jediná vec, ktorú za vás neurobí, je počítanie ovečiek.
  • Pripojený na väčiu vzdialenosť
   Prijmite hovor z výletov. Pošlite SMS z pláže. Skontrolujte upozornenia jediným pohľadom. S dostupným mobilným a medzinárodným roamingom môžete urobiť viac, aj keď nemáte telefón, na viacerých miestach ako kedykoľvek predtým.
  • Celá rodina na vašom zápästí
   Vďaka Family Setup môže mať Apple Watch každý člen rodiny, napríklad vaše deti a starší dospelí. Dokonca aj tí, ktorí ešte nemajú svoj vlastný iPhone. Zdieľajte všetky funkcie pripojenia, wellness a bezpečnosti, ktoré máte radi, s každým, koho máte radi. Zábava a nezávislosť pre nich, pokoj pre vás.

  Technická špecifikácia

  Hodinky
  Displej: Retina LTPO OLED
  jas 1000 nitov
  rozlíšenie 324 × 394 px
  uhlopriečka 1,57"
  Ion-X ochranné sklíčko
  Telo: 40 x 34 x 10,7 mm
  26.4 g
  Vodeodolnosť do 50 m (5 ATM)
  vyrobené zo 100% recyklovaného hliníku
  Systém
  Operačný systém: watchOS
  Chipset: Apple S8
  Procesor: 64 bitový dvojjadrový procesor
  Vnútorná pamäť: 32 GB
  Pripojenie: WiFi 802.11 b/g/n v pásme 2.4 GHz
  Bluetooth 5.0, A2DP, LE
  GPS s GLONASS, GPS, Galileo, QZSS
  NFC
  Senzory: kompas
  barometer
  výškomer
  akcelerometer
  gyroskop
  snímač okolitého svetla
  snímač tepovej frekvencie
  spálené kalórie
  detekcia pádu/autonehody
  sledovanie cyklu
  Batéria: vstavaná Li-Ion batéria
  18 hodín výdrž na nabitie
  magnetický nabíjací USB-C kábel
  Kompatibilita: Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE vyžadujú iPhone 6s alebo novší so systémom iOS 14 alebo novším

  Obsah predajného balenia:

  • Apple Watch SE
  • remienok
  • nabíjací kábel
  • dokumentácia

  Produktové video


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách