Armored Core 6: Fires of Rubicon (Launch Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Armored Core 6: Fires of Rubicon (Launch Edition) - PC CIABArmored Core 6: Fires of Rubicon (Launch Edition) - PS4Armored Core 6: Fires of Rubicon (Launch Edition) - Xbox Series X|S
69,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 461609
BandaiEN dabing

Armored Core 6: Fires of Rubicon (Launch Edition) [PS5]

O hre

Armored Core VI: Fires Of Rubicon je nová akčná hra založená na koncepte série Armored Core, ktorá využíva vedomosti FromSoftware z nedávneho vývoja akčných hier. Využíva typickú akčnú hrateľnosť a obohacuje sériu o úplne nový akčný zážitok.

Na vzdialenej planéte bola objavená nová záhadná látka, Rubicon 3. Očakávalo sa, že táto látka ako zdroj energie dramaticky posunie technologické a komunikačné schopnosti ľudstva. Namiesto toho látka spôsobila katastrofu, ktorá pohltila planétu a okolité hviezdy plameňmi a búrkami a vytvorila systém Burning Star.

Takmer o pol storočia neskôr sa rovnaká látka znovu objavila na Rubicon 3, planéte, ktorá je teraz kontaminovaná a obklopená katastrofou. Mimozemské korporácie a skupiny odporu bojujú o kontrolu nad látkou. Hráč infiltruje Rubicon ako nezávislý žoldnier a ocitne sa v boji o látku s korporáciami a inými frakciami.


Kľúčové vlastnosti

 • Napínavé bitky s bossmi
  Použite širokú škálu útočných a obranných taktík na blízko aj na veľké vzdialenosti, aby ste zlikvidovali mocných nepriateľských bossov.

 • Dynamické všesmerové bitky
  Pilotujte svojho robota v rýchlych, všesmerových bitkách a využite jeho mobilitu na zemi aj vo vzduchu, aby ste si zaistili víťazstvo.

 • Prispôsobte si svojho robota svojmu hernému štýlu
  Preskúmajte širokú škálu herných a bojových štýlov prispôsobením zostavy svojho robota medzi misiami. Vyberte si a vybavte svoje preferované časti prostredníctvom robustného systému prispôsobenia, ktorý môže dramaticky zmeniť vašu hernú stratégiu, manévrovateľnosť a bojový štýl, keď sa akcia zintenzívni.


Launch Edition obsahuje:

 • Hra Armored Core VI: Fires Of Rubicon
 • Plagát
 • Umelecké karty
 • Nálepky

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách