Assassin’s Creed CZ (The Ezio Collection) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Assassin’s Creed CZ (The Ezio Collection) - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
17,99 €
Cena bez DPH: 14,99 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 357668
Ubisoftnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovCZ titulky

Assassin’s Creed CZ (The Ezio Collection) [PS4]

Zapíšte sa do dejín ako legendárny vrah, Ezio Auditore de Firenze v hre Assassin's Creed The Ezio Collection, ktorá obsahuje kritikmi aj fanúšikmi vychválené single player kampane z hier Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Brotherhood a Assassin's Creed Revelations, všetky s vylepšenou grafikou pre systémy Sony PlayStation 4.Assassin's Creed 2

Z 12. storočia vo Svätej zemi sa tento krát dej odohráva v Benátkách roku 1476. Hlavným hrdinom hry je Ezio, ktorý je vybavený sadov nových schopností ako plávanie, prezliekanie sa, či lietanie. Všetko navyše so sľúbeným menším stereotypom vďaka šestnástim unikátnym typom misií.

Assassin's Creed 2 je doslova nabúchaný tonou nových zbraní, od sekier a kladív, cez palice, oštepy, až po rôzne typy mečov. To všetko vrátane nových útočných pohybov a ak niekto zraní Vás musíte vyhľadať pouličného lekára, ktorý Vám vylieči rany a navráti Vám bojaschopný status. Potom sa už môžete znovu pustiť do bitky s novými druhmi nepriateľov, medzi ktorých môžeme zaradiť rýchlych lukostrelcov, alebo ľahkoodencov a tanky pripomínajúce kolosy s obojručnými mečmi a ťažkým brnením. Ďalšou podstatnou časťou hry je tiež využívanie úkrytov, zakrádanie a ďalšie praktiky, znemožňujúce nepriateľom zistiť Vašu aktuálnu pozíciu. • Potomok Altaira, Ezio Auditore da Firenze stretne známe postavy ako sú Da Vinci, Caterina Sofrza, Machiavelli a Lorenzo de Medici
 • Rozľahlejšie mestá Jeruzalem, Damask, Acré, Benátky.
 • Pokračovanie otvoreného konca Assassin's Creed.
 • Pri lezení možnosť odhodiť zbrane, ktoré ste zobrali protivníkom.
 • Zachované známe rozhľadne, slúžiace k prieskumu mesta.
 • Štyri druhy nepriateľov (agile, militant, grobian a paranoik).
 • Nové schopnosti, vrátane plávania a lietania.
 • Miestne frakcie Vám môžu pomáhať v misiách.
 • P lynulé striedanie dňa a noci.  Assassin's Creed: Brotherhood

  V hre Assassin's Creed: Brotherhood sa Ezio presunie do Ríma, kde musí so svojou skupinou assassínov zaútočiť na predstaviteľov skorumpovaných Templárov. V Eziovom arzenáli nebude pritom chýbať protetická ruka, dýka, jedom naplnená striekačka, vejár, lopatka vrtuľa, sekera, alebo dve dýky naraz.

  A po prvýkrát v sérii sa môžete tešiť na multiplayer, v ktorom si môžete zahráť i za Templárov, alebo v Abstergu sa vytrénovať na vraha s vlastným spôsobom zabíjania. • Kooperatívny multiplayer.
 • Tento krát Vám pomôžu Leonardo da Vinci, Machiavelli alebo Caterine Sforzová.
 • Nové zbrane ako jedom naplnená striekačka, vejár, sekera alebo dve dýky naraz.
 • Svojich vlastných vrahov budete verbovať priamo v Abstergu, ako ho poznáte zo začiatku druhého dielu.  Assassin's Creed: Revelations

  Keď muž zvíťazí vo všetkých svojich bitkách a porazí svojich nepriateľov, čo ešte môže dosiahnuť? Ezio Auditore musí nechať svoj život za sebou pri hľadaní odpovedí, pri hľadaní pravdy.

  V hre Assassin's Creed: Revelations majster zabijak Ezio Auditore sa vydáva v stopách svojho legendárneho mentora, Altaira, na ceste za poznaním a odhalením. Jedná sa o nebezpečnú cestu, ktorá zavedie Ezia do Konštantínopolu, srdca Osmanskej ríše, kde rastúca armáda Templárov hrozí destabilizovať región.

  Ako prídavok k vynikajúcemu Eziovmu príbehu, je súčasťou i vylepšený a rozšírený multiplayer, doplnený o nové módy, mapy a postavy, ktorý Vám umožňuje otestovať svoje schopnosti vraha proti ostatným na celom svete. • Osvojte si smrtiace zručnosti múdrejšieho, efektívnejšieho a smrtelnejšieho Ezia. Odstráňte svojich protivníkov nasadením nového arzenálu zbraní a schopností, ako je vylepšený pohyb a boj s nožmi. Vyskúšajte nové úrovne hrania s možnosťou výroby bômb a použitím Eagle Vision.
 • Kritikou oceňovaný multiplayer je ešte lepší, s úplne novými tímovými režimami.
 • Preskúmajte najvzdialenejšie kúty Anima, pri odhaľovaní tajomstiev minulosti Desmonda a získajte náhľad do toho, čo môže priniesť budúcnosť .

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingPL titulky

  Recenzie na Assassin’s Creed CZ (The Ezio Collection)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.