Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök - PS5Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 438818
UbisoftEN dabingJe možné spraviť upgrade hry na PlayStation 5

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök [PS4]

Jedná sa o DLC, vyžaduje plnú hru Assassins Creed Valhalla

V najambicióznejšom rozšírení v histórii hry musí Eivor prijať svoj osud ako Odin, nórsky boh bitky a múdrosti. Uvoľnite nové božské sily, keď sa vydáte na zúfalú výpravu cez úchvatný svet. Dokončite legendárnu vikingskú ságu a zachráňte svojho syna tvárou v tvár záhube bohov.

Ovládajte silu bohov

Ovládajte neuveriteľné, nadpozemské sily. Prijmite nové schopnosti od tých, ktorých ste porazili, a použite ich na zabitie všetkých, ktorí vám stoja v ceste. Zmeňte tvar na havrana, aby ste dosiahli veľkolepé vraždy, alebo vzkrieste svojich porazených nepriateľov, aby bojovali na vašej strane. Premeňte svoju pokožku na magmu, aby ste sa ochránili, naplňte svoju zbraň ľadom, aby ste mohli rozpútať ničivé údery a ďalšie.

Cesta do nórskeho mýtu

Tvárou v tvár víziám novej hrozby musí Eivor prijať svoj osud ako Odin a vstúpiť do mýtickej trpasličej ríše Svartalfheim, krásneho, ale nepriateľského sveta pod inváziou. Od podzemných výhní po týčiace sa zlaté vrcholy, ponorte sa do rozsiahleho, nebezpečného nového sveta nórskej mytológie a prijmite svoj osud ako severský boha.

Bojujte s novými nepriateľmi ľadu a ohňa

Postavte sa Jotnarom, nepriateľom ľadu z Jotunheimu, a Muspelom, novým nepriateľom ohňa z Muspelheimu. Bojujte so širokým spektrom nepriateľských archetypov, infiltrujte ich pevnosti a používajte proti nim ich vlastné sily, keď budete silnejší. Na čele tejto armády stojí Surtr, nezničiteľný ohnivý gigant a najväčší nepriateľ, akému kedy Odin čelil.

Balenie Obsahuje:

  • Kód na stiahnutie DLC Dawn of Ragnarok
  • 4 litografie


TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
EN dabingPL titulky

Recenzie na Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.