Assassin’s Creed: Valhalla (Ragnarök Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Assassin’s Creed: Valhalla (Ragnarök Edition) - PS4Assassin’s Creed: Valhalla (Ragnarök Edition) - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 438837
UbisoftEN dabing

Assassin’s Creed: Valhalla (Ragnarök Edition) [PS5]

Valhalla predstavuje najnovšiu hru v sérii od roku 2018 kedy uzrela svetlo sveta hra Assassin´s Creed Odyssey, ktorá do série pridala celý rád nových mechaník podobných RPG.

V hre budeme hrať za postavu Eivora, mocného Vikingského vodcu. Budete s ním viesť svoj klan z pobrežia Nórska do nového domova a to Anglicka v 9.storočí. Budete objavovať tajomný otvorený svet, kde budete čeliť brutálnym nepriateľom, budovať svoju dedinu a plieniť pevnosti a hradby. Samotná mapa teda bude zachytávať 4 kráľovstvá a časť Nórska.

V novom domovskom prostredí sa stretnete so Saxami vrátane kráľa Alfréda Veľkého z Wessexu, ktorý váš klan nazýva pohanmi a plánuje sa stať vládcom celého civilizovaného Anglicka. Budete tak musieť vytvárať spojenectvá, bojové rozhodnutia a politické aliancie, pritom už samotné dialógy môžu výrazne ovplyvniť svet hry. Musíte sa rozhodovať správne, aby ste si vybudovali svoju slávu a získali miesto vo Valhalle.

Príbeh sa odohráva v temnom období Európy, kedy Rímska ríša zanikla, všetko bolo rozdrobené a Vikingovia tu hrali dôležitú úlohu v znovuvybudovaní sveta.

Budete môcť hrať za muža alebo ženu s plnými úpravami postavy, od tetovaní, vlasov, bojovým maľovaním. Definovanie postavy bude hlbšie a rovnako aj bojový systém, ktorý vám da možnosť bojovať dvomi zbraňami, ako sú sekery, meče a aj skrytá čepeľ, dokonca štíty a aj viesť svoju jednotku. Do boja sa teraz pridajú aj rozmanitejší nepriatelia. Nebudú chýbať typické vikingské lode a výpravy do lokalít, ktoré môžete vyrabovať a získať odtiaľ zásoby.

RPG mechaniky sa tu ešte viac rozšíria o nové smery, keďže budete rásť ako bojovník, tak aj ako vodca. Nevyhnutnosťou sú získavanie nových schopností a vybavení. Pričom sa budete starať o samotnú dedinu. Budete príjmať nových členov klanu a stavať vylepšiteľné budovy. Čo znamená, že budete napríklad vylepšovať kováčsku dielňu, aby mohol kováč vyrábať ešte lepšie zbrane, budete stavať kasárne, aby ste získali lepších bojovníkov a podobne.

Vydajte sa na cestu neľútostného boja, či už na zemi alebo na vode. Nečakajte ale, že vaše lode budú mať kanóny alebo sedadlá. Toto Vikingovia nespravili. Loď bude vašim najrýchlejším spôsobom presúvania sa a vracania sa do domoviny pred neľútostnými protivníkmi.

Novinkami v hre bude aj lov, alebo dokonca minihry, kde budú kocky, alebo alkoholické hry, tradičné severské turnaje Flyting, čo sú vlastne niečo ako rapové súboje. Veď predsa každý bojovník si tiež potrebuje vydýchnuť a tiež sa tým zbližovať so svojim ľudom.

Vezmite sekeru a štít, oblečte si brnenie prekryté kožušinou a vyrazte do boja!Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok

Jedná sa o DLC ku hre Assassin’s Creed Valhalla

V najambicióznejšom rozšírení v histórii hry musí Eivor prijať svoj osud ako Odin, nórsky boh bitky a múdrosti. Uvoľnite nové božské sily, keď sa vydáte na zúfalú výpravu cez úchvatný svet. Dokončite legendárnu vikingskú ságu a zachráňte svojho syna tvárou v tvár záhube bohov.

Ovládajte silu bohov

Ovládajte neuveriteľné, nadpozemské sily. Prijmite nové schopnosti od tých, ktorých ste porazili, a použite ich na zabitie všetkých, ktorí vám stoja v ceste. Zmeňte tvar na havrana, aby ste dosiahli veľkolepé vraždy, alebo vzkrieste svojich porazených nepriateľov, aby bojovali na vašej strane. Premeňte svoju pokožku na magmu, aby ste sa ochránili, naplňte svoju zbraň ľadom, aby ste mohli rozpútať ničivé údery a ďalšie.

Cesta do nórskeho mýtu

Tvárou v tvár víziám novej hrozby musí Eivor prijať svoj osud ako Odin a vstúpiť do mýtickej trpasličej ríše Svartalfheim, krásneho, ale nepriateľského sveta pod inváziou. Od podzemných výhní po týčiace sa zlaté vrcholy, ponorte sa do rozsiahleho, nebezpečného nového sveta nórskej mytológie a prijmite svoj osud ako severský boha.

Bojujte s novými nepriateľmi ľadu a ohňa

Postavte sa Jotnarom, nepriateľom ľadu z Jotunheimu, a Muspelom, novým nepriateľom ohňa z Muspelheimu. Bojujte so širokým spektrom nepriateľských archetypov, infiltrujte ich pevnosti a používajte proti nim ich vlastné sily, keď budete silnejší. Na čele tejto armády stojí Surtr, nezničiteľný ohnivý gigant a najväčší nepriateľ, akému kedy Odin čelil.

Balenie Obsahuje:
  • Kód na stiahnutie DLC Dawn of Ragnarok
  • 4 litografie
TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
EN dabingPL titulky