Asterix & Obelix XXL Collection Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Asterix & Obelix XXL Collection - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
44,99 €
Cena bez DPH: 37,49 €
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 419642
Microidsnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokovanglická verzia

Asterix & Obelix XXL Collection [PS4]Asterix & Obelix XXL Kolekcia zhromažďuje všetky videohry Asterix & Obelix XXL pre najgigantickejšiu cestu po vašich obľúbených Galoch! Objavte alebo sa vráťte späť v týchto troch ikonických dobrodružstvách plných kancov, čarovného elixíru a Rimanov. Staňte sa najodvážnejšou Galiou a neustále odrážajte rímskych útočníkov a Caesara!

Každá z troch hier ponúka úplne nový príbeh so všetkými vašimi obľúbenými postavami: Getafix, Cacofonix, Panacea a ďalšími dedinčanmi. Dostanete sa na palubu epických dobrodružstiev v Galii, Taliansku, Grécku, Egypte a ďalších! Očakávajte zábavné a dynamické akčné bitky, v ktorých môžete Rimanov fackovať, ako chcete. Kedykoľvek môžete prepínať medzi Asterixom a Obelixom a nájsť perfektnú zhodu!

Tieto hry plné šialených bojov a nezabudnuteľných výletov vo svete Asterix môžu vychutnať všetci!

Kolekcia Asterix & Obelix XXL obsahuje 3 hry Asterix a Obelix:

Asterix a Obelix XXL: Romastered

Pomôžte Asterixovi a Obelixovi zachrániť všetkých dedinčanov unesených Caesarom a jeho armádou! Vychutnajte si úplne novú grafiku a vylepšenú hrateľnosť v tejto remasterovanej verzii. Objavte 4 nové herné režimy vrátane retro režimu, v ktorom môžete kedykoľvek prepnúť na pôvodnú grafiku.Asterix & Obelix XXL 2

Druid Getafix zradil dedinu a dohodol sa s Rimanmi! Odhaľte pravdu, ktorá sa skrýva za touto záhadnou zradou, a nezabudnite cestou dať facku niektorým Rimanom.Asterix a Obelix XXL 3

Objavte najnovšie dobrodružstvo Asterixa a Obelixa a neuveriteľnej sily Krištáľového menhíru! Tentokrát si vyskúšajte režim spolupráce dvoch hráčov a hrajte so svojou rodinou alebo priateľmi!Súvisiace produkty (1)


Recenzie na Asterix & Obelix XXL Collection

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.