Asterix & Obelix XXL (Romastered) [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
22,99 €
Osobitný režim 0% DPH
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 422015
Microids

Asterix & Obelix XXL (Romastered) [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Asterix & Obelix XXL: Romastered je nadčasová klasika! Čas pripraviť kúzelný lektvar a pripojiť sa k svetoznámym Galom v tomto dobrodružstve Aktualizovaná verzia ako keby spadla do čarovného elixíru! Grafika aj soundtrack sú úplne remastrované a v hre pribudli prepracované animácie a tiež niektoré úplne nové herné prvky. Toto 100% vydanie „Romastered“ určite prinesie všetkým lovcom kancov milé prekvapenia! Ako to už v sérii býva, hráči si budú môcť prepínať medzi dvoma Galmi, ako uznajú za vhodné! Okrem tohto globálneho vylepšenia prináša hra k stolu 4 nové herné režimy, ktoré ešte viac vylepšujú zažitok z hry.
  • Režim "Parkour" je veľkou výzvou.
  • Režim "Proti presýpacím hodinám" pre milovníkov rýchlosti Galov.
  • Režim „Extreme“ pre najodvážnejších Galov, ktorí hľadajú náročnú výzvu.
  • Nakoniec, čerešničkou na kancovi, štvrtý nový herný režim s názvom „Retro“ umožní prepínanie medzi pôvodnou grafikou a novou remastrovanou verziou stlačením jediného tlačidla. Vyskúšajte hru, akoby to bolo v roku 2003. Slávna dedinka sa nebránila. Všetci dedinčania boli unesení a Rimania ich teraz držia po celom svete! Začnite záchrannú misiu s Asterixom, Obelixom a verným Dogmatixom a navštívte Normandiu, Grécko, Helvetiu a Egypt s potrebnou zastávkou v Ríme. Ak chcete oslobodiť Getafixa, Panacea, Cacofonixa a všetkých ich priateľov, budete musieť počas tejto cesty bojovať s každým nepriateľom: s Rimanmi, pirátmi a dokonca aj s Vikingmi!
    Balenie neobsahuje pamäťovú kartu a vyžaduje pripojenie ku sieti internet, kde si stiahnete hru pomocou kódu, ktorý je súčasťou balenia.