Back 4 Blood (Special Edition) Typ konzoly:

Tento týždeň zakúpili 2 zákazníci
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Back 4 Blood (Special Edition) - PS5Back 4 Blood (Special Edition) - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
69,99 €
59,99 €
Cena bez DPH: 49,99 €
Kód produktu: 423151
Warnernevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

Back 4 Blood (Special Edition) [PS4]

Ste v strede vojny proti zajatým. Títo kedysi ľudskí hostitelia smrtiaceho parazita sa zmenili na hrôzostrašné stvorenia zamerané na požieranie zvyškov civilizácie. Po zániku ľudstva je len na vás a vašich priateľoch, či pôjdete do boja s nepriateľom, vyhladíte tých, ktorí sú na svete, a získate späť svet.

Prebojujte sa v kooperatívnej príbehovej kampani pre 4 hráčov, kde musíte spolupracovať, aby ste prežili čoraz náročnejšie misie. Hrajte až s 3 svojimi priateľmi online alebo choďte sólo a veďte svoj tím v boji. Vyberte si z 8 prispôsobiteľných čistiacich prostriedkov a radu smrtiacich zbraní a predmetov, ktoré môžete strategicky postaviť proti neustále sa vyvíjajúcemu nepriateľovi.

Hrajte s priateľmi alebo proti nim v pvp. Staňte sa upratovačom alebo vymeňte strany a hrajte ako hrôzostrašný jazdec. Obe strany prichádzajú s jedinečnými zbraňami, schopnosťami a výhodami.

K predobjednávke Back 4 Blood (Special Edition) dostanete aj darček v podobe "Fort Hope Elite Weapon SKIN PACK".Back 4 Blood (Special Edition) obsahuje:
  • Hru Back 4 Blood
  • Exkluzivny Steelbook

    b4b_special_edition
  • Súvisiace produkty (2)


    Recenzie na Back 4 Blood (Special Edition)

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.