Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 456162
NintendoEN dabing

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon [NSW]

O hre

  • Kedysi dávno tu bola mladá čarodejnica, známa ako Cereza
    Ešte dlho predtým, než sa tejto adeptke temných umení začalo hovoriť Bayonetta, sa vydala na osudovú cestu do zakázaného Avalonského lesa. Po jej boku stál Cheshire, jej úplne prvý démon, ktorý ovládol Cerezinho plyšáka. Hrajte za obe postavy a pátrajte v tomto zradnom lese po sile, ktorá zachránila matku hlavnej hrdinky.

  • Ovládajte ako Cheshira, tak Cerezu, a riešte hádanky či odháňajte diablov
    V každom príbehu nájdete ponaučenie o spolupráci, však? V tomto príbehu Cereza a Cheshire spoja sily v boji proti vílam, aby spoločne vyriešili celý rad hádaniek. Pomocou ľavého ovládača Joy-Con sa budete pohybovať s Cerezou, ktorá vie mágiou zviazať okolitých nepriateľov. S pravým Joy-Con ovládačom zase dostanete do ruky Cheshira, vďaka ktorému zosekáte svojich protivníkov.

  • Otáčajte knižné stránky príbehu Cerezy a objavujte očarujúci, až rozprávkovo ladený Avalonský les
    Avalonský les je neuveriteľne krásny, na druhú stranu značne nebezpečný. Pri jeho prechádzaní sa bude zdať, že každá jeho časť bola starostlivo ručne namaľovaná. Príbehové scény sú rozprávané cez živo ilustrované stránky, akoby ste snáď čítali knižku plnú rozprávok. Neostýchajte sa v tomto rozmarnom svete na chvíľku zastaviť a privoňať k ružiam, avšak pozor – nezdržujte sa príliš dlho, les vycíti, že sa v ňom jedna čarodejnica stratila...

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách