Big Rumble Boxing: Creed Champions (Day One Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Big Rumble Boxing: Creed Champions (Day One Edition) - PC CDBig Rumble Boxing: Creed Champions (Day One Edition) - PS4Big Rumble Boxing: Creed Champions (Day One Edition) - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
Kód produktu: 432192
Surviosnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia
 
PRODUKT PONÚKAME AJ CEZ BAZÁR

Všetky takto ponúkané produkty sú 100% funkčné a odskúšané

• hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná

• obal bez poškodenia, médium bez škrabancov

• zmluvná záruka 12 mesiacov

• osobitný režim DPH (0% DPH)

POUŽITÝ TOVAR
Ušetríte 7 €
27,99 €
CENA S DPH

Big Rumble Boxing: Creed Champions (Day One Edition) [XBOX ONE]

Trénujte, bojujte a vyhrajte ako legenda


Máte na to, aby ste sa stali šampiónom? Vstúpte do ringu v hre Big Rumble Boxing: Creed Champions a predveďte svoje boxerské schopnosti v údernom arkádovom zážitku. Nasaďte si boxerské rukavice legiend, ako sú Adonis Creed a Rocky Balboa, alebo bojujte ako jedna z 18 ďalších ikonických postáv z Creedovho alebo Rockyho sveta. Vyzvite svojich priateľov a rodinu v lokálnom režime pre viac hráčov, kde môžete predvádzať svoje úderné boxovacie chvaty v napínavých zápasoch jeden na jedného. Prípadne si môžete precvičiť boxerské chvaty v klasických trénerských montážach s Creedom a Rockym a stretnúť sa so súpermi svetovej triedy na celej rade strhujúcich lokácií, zatiaľ čo budete sledovať jedinečný príbeh každej postavy.

rocky_ko


Hlavné vlastnosti:
  • Najlepší zápasníci naprieč váhovými kategóriami - jednoduché ovládanie v kombinácii s robustnými boxerskými mechanizmami dávajú hráčom kontrolu v boji proti súperom v arkádovom prostredí. Jednotlivé chvaty sa dajú ľahko naučiť, ale ťažko majstrovsky ovládnuť. Vyhrajte každý zápas a prežite legendárne príbehy 20 odlišných postáv.
  • Ultimátny boxerský svet s Creedom a Rockym - bojujte ako Adonis Creed, Rocky Balboa a obria súpiska legiend z Creedovho a rockyho sveta, medzi ktoré sa radí Apollo Creed, Ivan a Viktor Drago a Clubber Lang. Pripomeňte si klasické momenty z Creedovho a Rockyho výcviku v tematických minihrách.
  • Adrenalínová zábava s priateľmi a rodinou - vyberte si postavu a pripravte sa na súboj v napínavých zápasoch proti priateľom a rodine v lokálnom režime hráča proti hráčovi.

    Obsah balenia Day One Edition:
  • hra
  • plagát
  • Recenzie na Big Rumble Boxing: Creed Champions (Day One Edition)

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.