Biomutant Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Biomutant - PC DVDBiomutant - PS4Biomutant - PS5Biomutant - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 379892
THQanglická verzia
 
Chceš ušetriť 5 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 19,99 €

Biomutant [XBOX ONE]

Hra Biomutant je postapokalyptické kung-fu RPG v otvorenom svete s jedinečným systémom bojových umení, v ktorom môžete kombinovať boj na blízko, streľbu a schopnosti mutantov.

Systém bojového umenia vám umožní maximálnu slobodu pri pohybe a svižnosť, zatiaľ čo budete kombinovať streľbu, súboj na blízko a schopnosti mutantov. Vďaka rozvoju postavy budete získavať nové štýly Wushu, ktoré vás naučia majstri.

Máte možnosť zmeniť svoju genetickú štruktúru a zmeniť aj váš výzor, štýl hry, ktoré samozrejme ovplyvnia vaše vlastnosti. Vystavovanie sa kontaminácii vo svete bude viesť k ďalším fyzickým premenám, ako sú napríklad pazúry, ostnaté chvosty, zatiaľ čo rádioaktivita, ktorá sa nachádza v bunkroch zo starého sveta ovplyvní vašu myseľ a odomkne možnosti psi-mutácií vrátane telekinetických, levitačných a iných schopností.

Pri zdobení zbraní môžete vytvoriť vlastnú kreativitu. Kombinovaním súčiastiek si vytvoríte jedinečné jedno, ale aj obojručné zbrane pre boj na blízko, vďaka ktorým budete môcť bodať, sekať a drviť. K revolverom, puškám a brokovniciam môžete pridávať modifikácie v podobe vývrtiek, reťazových píl, či nádob s bio-kontaminačným slizom, ktoré vášmu bojovému arzenálu zabezpečia výhody. Dokonca máte možnosť sa stretnúť s postavami, ktoré vám vyrobia úžasné veci ako napríklad bionické krídla, alebo skokové trysky, poprípade umožnia modifikácie automatona - vášho spoločníka vyrobeného zo šrotu.

Pri výbave postavy máte úplnú slobodu a to nielen pri výbere zbraní, ktoré ste si sami vyrobili, ale i toho, aký druh vybavenia si so sebou zoberiete. Zoberte si plynovú masku a kyslíkovú bombu aby ste mohli preskúmať mŕtve zóny, termo oblek pre výpravy do kryonických oblastí, alebo ochranné vybavenie pre boj s bio-kontaminovanými potvorami, voľba je len vaša.

Vytvorte si vlastné dobrodružstvo, zatiaľ čo budete skúmať otvorený svet a to, čo sa skrýva pod jeho povrchom, pešo, v mechanickom vozidle, s jetpackom, vo vzdušnom balóne a iných prostriedkoch. Vydajte sa do umierajúcej divočiny, do siete tunelov a bunkrov v podzemí, do hôr, alebo na súostrovia. V tomto živom a farebnom svete môžete robiť mnohé objavy, odhaľovať tajomstvá, postaviť sa príšerám a zoznámiť sa s rôznymi postavami.

Vaše činy hrajú veľkú rolu v rozvoji príbehu, v ktorom sa nový svet blíži ku svojej záhube. Nejaká nákaza ničí zem a z koreňov stromu života krváca smrť. Kmene sú rozdelené a potrebujú niekoho kto je dostatočne silný aby ich zjednotil, alebo všetky zničil.

Napriek tomu, že vás svetom prevádza rozprávač, ktorý opisuje každý krok na vašej výprave, o tom ako sa váš príbeh o prežití skončí, rozhodujú iba vaše vlastné činy a voľby.


Recenzie na Biomutant

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.