Birushana: Rising Flower of Genpei (Day One Edition) Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
54,99 €
Cena bez DPH: 45,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 444107
Ideaanglická verzia

Birushana: Rising Flower of Genpei (Day One Edition) [NSW]

Pätnásť rokov po povstaní Heidži dosiahol klan Heike vrchol svojej moci, zatiaľ čo klan Gendži zostáva zničený svojou porážkou. Hlboko v horách Kuramy žije Šanao, najmladší žijúci mužský dedič mena Gendži.

Shanao však skrýva hlboké tajomstvo, ktoré pozná len málokto. Najmladší dedič mena Gendži ale tentoraz nie je muž. Rozpoltená medzi povinnosťou očistiť meno rodu Gendži a túžbou žiť mierumilovným životom sa Shanao vydáva na cestu v nádeji, že zničí pevnosť Heike a konečne nastolí v krajine mier.

Jej dobrodružstvo ju privedie k nájdeniu nových cenných vzťahov aj niečoho hlbšieho, než je zvar medzi znepriatelenými klanmi.

Objekt náklonnosti

  • Shanao sa stretne s piatimi potenciálnymi cestami, z ktorých každá má svoju úroveň náklonnosti - merač, ktorý ukazuje, ako veľmi ste s postavou pokročili na základe vykonaných rozhodnutí. Akonáhle sa rozhodnete pre svoju trasu, udržujte si svoju úroveň náklonnosti, aby ste sa mohli s niekým zblížiť...
Testovanie schopností
  • Shanao disponuje tromi schopnosťami postavy: Sila, Znalosť a Láskavosť. Pri postupe máte možnosť voľby, ako ovplyvniť jej charakterové schopnosti. Snažte sa nájsť rovnakú rovnováhu pre vŠetky 3 schopnosti. Príliš vysoká alebo nízka hodnota niektorej schopnosti môže vyvolať zlý výsledok!
Jablko môjho AI
  • Systém Ai-Catch umožňuje hráčom merať, ako ich voľby ovplyvňujú úroveň náklonnosti postavy a charakterové schopnosti Shanao v reálnom čase! Sadenica bude znamenať nízku úroveň náklonnosti, zatiaľ čo rozkvitnutý kvet ukazuje sľubnú úroveň. Vonkajší rámček obrazovky sa tiež mení na 3 farby - červená, modrá a zelená. Každá farba je spojená so schopnosťou postavy Shanao: Sila, Znalosť a Láskavosť. Starostlivým sledovaním svojich rozhodnutí môžete Shanao pomôcť dosiahnuť jej skutočný koniec!
Ešte raz
  • Po dokončení kapitoly sa k nej hráči môžu vrátiť a manipulovať s úrovňami náklonnosti a schopnosťami postavy - pomocou dvoch hlavných merítok, ktoré určujú postup na trase. Ak máte pocit, že sa Shanaou vydala zlou cestou, prehrajte si kapitolu a znova sa vráťte na správnu cestu!

Recenzie na Birushana: Rising Flower of Genpei (Day One Edition)

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.