Bloodborne (Game of the Year Edition) [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
14,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 354775
PlayStationanglická verzia

Bloodborne (Game of the Year Edition) [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Balenie obsahuje základnú hru Bloodborne a datadisk Bloodborne: The Old Hunters.
.

Bloodborne
Od Hidetaka Miyazakiho a FromSoftware, tvorcov legendárnych RPG Demon’s Souls, Dark Souls a Dark Souls 2 prichádza hra Bloodborne, úplne nová, akciou nabitá RPG prekypujúca nemilosrdnou, neutíchajúcou hrôzou, vyvinutá exkluzívne pre platformu PlayStation 4.

Postavte sa čelom svojmu strachu pri hľadaní odpovedí v starobylom meste Yharnam, teraz prekliatym podivnou endemickou chorobou, ktorá sa šíri ulicami ako požiar. Nebezpečenstvo je neustále prítomné ako tieň v tomto hroznom svete a Vy musíte objaviť svoje najtemnejšie tajomstvá, aby ste prežili.

 • Vydajte sa do hrôzyplného gotického mesta, kde nepríčetnej davy a hrôzostrašné stvorenia číhajú za každým rohom.
 • Ozbrojení s jedinečným arzenálom zbraní, vrátane strelných zbraní a sekáčov, potrebujete dôvtip, stratégiu a reflexy, aby ste dokázali zlikvidovať agilných a inteligentných nepriateľov, ktorí strážia temné tajomstvá mesta.
 • Úžasne detailné gotické prostredie, náladové osvetlenie a vylepšený nový online zažitok.
 • Použite sväté kalichy aby ste získali vstup do siete obrovských podzemných ruín, plných pascí, beštií a odmien, ktoré môžete preskúmať a dobyť sám alebo s priateľmi. Tieto náhodne generované dungeony ponúkajú úplne nové výzvy a môžete ich zdieľať s priateľmi.

  Bloodborne: The Old Hunters
  Zažite nočnú moru lovcov, ktorí kedysi strážili Byrgenwerthove najhlbšie a najtemnejšie tajomstvá a odhaľte záhadu za Yharnamovou zlovestnou minulosťou v datadisku Bloodborne: The Old Hunters. Vydajte sa do sveta, kde sú lovci z minulosti navždy uväznení, nájdite mnoho nových kostýmov a zbraní do svojho arzenálu lovca a preskúmajte úplne nové úrovne plné nebezpečenstva, odmien a smrtiacich beštií.

 • Nový svet zaliaty krvou, osvetlený mesiacom, vo svetle ktorého sa menia známe budovy na spolovice zapadnuté do bahna, naklonené, skreslené. Toto je to miesto, kde dávni lovci, sužovaní nočnými morami, lovili beštie.
 • Astral Clock Tower, masívna, vysoká gotická veža sa dvíha nahor k mesačnej oblohe s vetrom preháňajúcim sa po jej ozdobných chodbách, ponorených do tajomstva.
 • Stretnite celý rad nových spojeneckých lovcov, vrátane niektorých pochádzajúcich z Ďalekého Východu. Aké hrôzy videli, uväznení v tejto večnej nočnej more?
 • Lapená v tomto svete nočnej mory, stratila myseľ niektorých lovcov súdnosť pri love. Už nie sú schopní rozlíšiť beštiu od priateľov, bezcieľne putujú touto nočnou morou a zabijú všetko, čo im skríži cestu. Majte sa na pozore, pretože aj naďalej ovládajú svoje smrtiace lovecké zbrane.
 • Čím je človek svätejší, tým strašnejšou beštiou sa stane. Nič na tom nemení ani fakt, že bol kedysi známym hrdinom Ludwigom. Teraz už zabudol na vodcovské svetlo a plazí sa do krvou zaliatych hĺbok ako niečo, čo možno ťažko nazývať dokonca aj beštiou.
 • Jeden spomedzi dávnych lovcov nikdy nemal rád strelné zbrane. Preto bola pre neho vytvorená na zákazku špeciálna kuša. Ale poznáte to príslovie, že postaviť sa beštii iba s kušou je ...
 • Nová mágia Blacksky Eye umožňuje vypáliť koncentrované svetlo malej kométy z očí. Toto neviditeľné umenie je tajným rituálom cirkvi. A ak sa pozriete dostatočne zblízka, možno odhalíte, že nočná mora lovcov obsahuje veľa takýchto zabudnutých tajomstiev.


 • Recenzie na Bloodborne (Game of the Year Edition) [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.