Borderlands 3 Typ konzoly:

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Borderlands 3 - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 396531
2Knevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia
 
PRODUKT PONÚKAME AJ CEZ BAZÁR

Všetky takto ponúkané produkty sú 100% funkčné a odskúšané

• hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná

• obal bez poškodenia, médium bez škrabancov

• zmluvná záruka 12 mesiacov

• osobitný režim DPH (0% DPH)

POUŽITÝ TOVAR
Ušetríte 3 €
11,99 €
CENA S DPH
DOSTUPNOSŤ: eshop skladom
+ skladom na 2 predajniach

Borderlands 3 [PS4]

Chaos prichádza


Borderlands 3 je najnovšie pokračovanie zo sveta Borderlands. Predstavujeme Vám originálnu strielačku s unikátnym grafickým štýlom. Pripravte sa na úplne nové dobrodružstvo plné chaosu. Nový diel ponúka nové postavy, zručnosti, prostredia, nepriateľov, zbrane a vybavenia. Samozrejmosťou je nový epický príbeh, v ktorom stretnete aj starých známych z predchádzajúcich dielov.

Hra Borderlands 3 prehlbuje výrazné prelínanie žánrov FPS a RPG, aby vytvorila nový žáner RPS. Nebude chýbať ani multiplayer. Preskúmať nový svet veľkomesta a plniť úlohy tak môžete so svojimi priateľmi.

Bojujte proti sadistickým gangom v otvorenom svete naplnenom rastúcim šialenstvom. Nájdite potrebne zbrane a techniku na potlačenie vlády Autority raz a navždy!

 • Prerazte si cestu skrz nové svety a nepriateľov ako jeden zo štyroch nových Vault Hunters. Každý Vault Hunter má svoj unikátny strom schopností.
 • Hrajte na vlastnú pesť, alebo so svojimi priateľmi v multiplayeri.
 • Silný príbeh, plný osobitých postáv, epických nepriateľov a boss fightov. Hráči sa môžu tešiť na ešte väčší a bohatší svet, posilnené prvky RPG a intenzívne zápasy vozidiel.

  Hra je kompletne optimalizovaná pre konzoly novej generácie!

  Užite si hru v nádhernom rozlíšení 4K s 60 FPS pri hre jedného hráča a online kooperácii (dostupné na PlayStation 5). Prihoď gaučove kooperácie s podporou rozdelenej obrazovky pre troch a štyroch hráčov v rámci miestnej hry viacerých hráčov.

  Kópia Borderlands 3 na PlayStation 4 bude obsahovať bezplatný digitálny upgrade na verziu hry pre novú generáciu (v rámci rovnakej rodiny konzol). V prípade fyzických diskov táto funkcia platí len na modeloch konzol novej generácie s diskovou mechanikou. • Súvisiace produkty (1)


  Recenzie na Borderlands 3

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.