Bravely Default 2 Nintendo SWITCH

59,99 €
33,99 €
Cena bez DPH: 28,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 415390
NintendoEN dabing

Bravely Default 2 [NSW]

Úplne nová hra zo série Bravely mieri na konzolu Nintendo Switch!

Vydajte sa na výpravu za štyrmi Krištáľmi v najnovšom prírastku do série Bravely. Objavte nový svet, ktorý sa hemží novými postavami a okúste hrateľnosť, pre ktorú je celá séria taká populárna. Štyria noví Hrdinovia svetla povstanú. S pomocou nových Hrdinov svetla zachráňte kontinent Excillant! Sledujte príbeh Setha, mladého námorníka, ktorý sa vydáva na veľké dobrodružstvo, pri ktorom stretne množstvo priateľov, ale aj tých, ktorí mu chcú skrížiť cestu.

Zvážte riziká a aj možné odmeny v ťahových súbojoch. Postavy môžu urobiť niekoľko pohybov po sebe v jednom ťahu, avšak môže sa stať, že potom budú z akcie na nejaký čas vyradené. Vyvažovanie je kľúčové!

Príbeh sa začína vo chvíli, keď sa Seth - mladý námorník - objaví na brehu jedného z piatich kráľovstiev Excillantu. Tu stretáva princeznú Gloriu z Musy. Tá utiekla zo svojho kráľovstva v čase, keď bolo zničené nepriateľskými jednotkami, ktoré chceli ukradnúť tamojšie Krištály. Tiež sa zoznámi s Elvisom a Adelle, dvoma cestovateľmi, ktorí túžia rozlúštiť tajomnú a magickú knihu. Bude len na vás postaviť sa zlu, ktoré ohrozuje všetkých našich hrdinov aj celý Excillant. Vyberajte si z mnohých rôznych povolaní, zručností i schopností a upravujte si každého hrdinu tak, aby čo najviac vyhovoval vašej stratégii. Čím viac sa naučíte, tým širšiu paletu stratégií budete ovládať.
Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách