Call of Duty: Black Ops 3 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Call of Duty: Black Ops 3 - PC DVDCall of Duty: Black Ops 3 - XBOX ONECall of Duty: Black Ops 3 - PS3Call of Duty: Black Ops 3 - XBOX 360
Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
17,99 €
Cena bez DPH: 14,99 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 303409
Activisionnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia
 
Chceš ušetriť 3 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 14,99 €

Call of Duty: Black Ops 3 [PS4]

Treyarch, tvorca dvoch najhranejších hier série Call of Duty, sa vracia s hrou Call of Duty: Black Ops 3. Po troch rokoch vývoja, pripravilo oceňované štúdio svoj prvý titul pre nextgen platformy v úspešnej sérii Call of Duty: Black Ops.

Vitajte v Call of Duty: Black Ops 3, v temnej budúcnosti, kde sa objavuje nový druh Black Ops vojakov, kde sa zmazáva hranica medzi ľudskosťou a technológiou vytvorenou, aby sme si udržali výhodu, vo svete, kde boj definuje najmodernejšia vojenská robotika. Odteraz ste počas boja vždy pripojení k výzvednej sieti a ku svojim spolubojovníkom. Vo svete, rozdelenom viac ako kedykoľvek predtým, ste sa stali súčasťou elitného komanda skladajúceho sa z mužov a žien, ktorí zlepšili svoje bojové schopnosti, aby dokázali bojovať rýchlejšie, silnejšie a múdrejšie. Každý vojak musí urobiť ťažké rozhodnutia a navštíviť temné miesta v tomto pútavom, drsnom príbehu.

Hra Call of Duty: Black Ops 3 kombinuje tri unikátne herné režimy (kampaň, multiplayer a zombie), vďaka čomu je to najhlbšie a najambicióznejšie Call of Duty vôbec. Kampaň bola navrhnutá ako kooperatívna hra, ktorú môže hrať až štvorica hráčov online, alebo ako vzrušujúca sólová filmová jazda. Multiplayerový režim je najhlbší, najodmeňujúcejší a najpútavejší v sérii doteraz, s novými spôsobmi povyšovania, prispôsobovania a prípravy k boju. Režim zombie prináša úplne nový ohromujúci zážitok s vlastnou výpravou.

Black Ops 3 môžete hrať komplet online a po prvý krát ponúka vlastné jedinečné systémy získavania XP a progresie. Čaká Vás nebývalá úroveň inovácií, vrátane prostredia, z ktorého Vám padne sánka, nikdy predtým nevidených zbraní a schopností a zavedenia nového, lepšieho systému pohybu tekutín. To všetko ožíva vďaka vyspelej technológii vytvorenej špeciálne pre tento herný titul, vrátane nových AI a animačných systémov a grafiky, ktorá nanovo definuje štandardy očakávané od série, s najmodernejšími vizuálnymi efektami a systémami osvetlenia. • Vydajte sa do budúcnosti, v ktorej sa predstavuje nový druh Black Ops vojakov.
 • Hra kombinuje tri unikátne herné režimy (kampaň, multiplayer a zombie)
 • Kinematickú kampaň môžete hrať sami, alebo až vo štvorici s priateľmi.
 • Multiplayerový režim ponúka nové spôsoby povyšovania, prispôsobovania a prípravy k boju.
 • Režim zombie prináša úplne nový ohromujúci zážitok s vlastnou výpravou.
 • Call of Duty: Black Ops 3 - PS4 : hodnotenie 5 z 5 na základe 3 hodnotení.

  Recenzie na Call of Duty: Black Ops 3

  od Jaroslav Šurányi 5 z 5tich hviezdičiek! 02.11.2015
  zdravim mam otazočku či k tomu bude aj nejake to dvojtyždnove plusko?
  Odpoveď od ProGamingShop.sk:
  Dobry den, touto informaciou zial nedisponujeme.
  S pozdravom Peter Dlhoš
   
  od pato geršič 5 z 5tich hviezdičiek! 28.10.2015
  mozem sas opytat bude k predobjednavke aj nuketown mapa ??
   
  od Martin Držiak 5 z 5tich hviezdičiek! 16.09.2015
  Zdravím budete mať aj special edition? Niečo ako zo sezon passom?
  Odpoveď od ProGamingShop.sk:
  Dobry den, pokial distributor potvrdi dodatocny obsah, automaticky ho uvadzame v popise tovaru. Aktualne o rozsirenej verzii informacie nie su k dispozicii
  S pozdravom Peter Dlhoš
  Zobrazujem 1 do 3 (z 3 príspevkov)
  počet stránok:   1