Call of Duty Black Ops: Cold War Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Call of Duty Black Ops: Cold War - PS5Call of Duty Black Ops: Cold War - Xbox Series X|SCall of Duty Black Ops: Cold War - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
42,99 €
Cena bez DPH: 35,83 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 410850
Activisionanglická verziaJe možné spraviť upgrade hry na PlayStation 5
 
Chceš ušetriť 8 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 34,99 €

Call of Duty Black Ops: Cold War [PS4]

Ikonická Black Ops séria je späť s novým, novo generačným zážitkom s Call of Duty: Black Ops Cold War - priame pokračovanie originálnej a fanúšikmi milovanej Call of Duty: Black Ops.

Single player

 • Black Ops Cold War stiahne hráčov do hlbín neistej geopolitickej bitky Studenej Vojny v 1980 rokoch.
 • Nič nie je ako sa zdá v napínavej príbehovej kampani pre jedného hráča, kde hráči stretnú tvárou historické postavy a ťažké pravdy, kým bojujú naprieč zemeguľou na ikonických miestach ako Východný Berlín, Vietnam, Turecko, Moskva počas Sovietskej éry, a iné.
 • Ako elitný tajný agent, budete nasledovať cestu tajomnej postavy Perseus, ktorý je na misii destabilizovať globálnu rovnováhu moci a zmeniť tak kurz histórie.
 • Zostúpte do temného centra tejto globálne konšpirácie popri ikonickými postavami, ktorými sú Woods, Mason a Hudson, a ďalší noví agenti snažiaci sa zastaviť sprisahanie, ktoré sa vytváralo desaťročia.

  Multiplayer
 • Okrem kampane, Black Ops Cold War ponúkne ďalšiu generáciu multiplayerového súboja a nového Zombie zážitku, ktorý taktiež zdieľa obsah s aj free-to-play, free-for-everyone battle royale zážitkom, Call of Duty: Warzone.
 • Black Ops Cold War bude podporovať hru a postup medzi generáciami, pre všetkých hráčov aby mohli spolu hrať.
 • Black Ops Cold War taktiež ponúkne Battle Pass systém a zaručí aj ďalší obsah, vrátane multiplayer máp a režimov, Zombie zážitkov, spolu s robustným harmonogramom komunitných udalostí.
 • Black Ops Cold War ponúkne zdieľaný obsah postupového systému s Warzone, čím pridá ďalšie predmety, ktoré využijete v oboch hrách. Plus, Warzone hráči budú mať stále prístup ku Modern Warfare obsahu, ktorý si predtým získali, ako Operators alebo návrhy zbraní.

  Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby PlayStation Plus!

  Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet!


  Každý, kto si zakúpi Call of Duty: Black Ops COLD WAR na konzolu PS4, môže neskôr upgradeovať na PS5 verziu so všetkými jej vylepšeniami zadarmo!
  Hra nemusí obsahovať všetku funkcionalitu a prvky, ktoré boli pridané na novú generáciu PS5. • Recenzie na Call of Duty Black Ops: Cold War

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.