Call of Duty: Modern Warfare 2 Typ konzoly:

+ Darček: Call of Duty: Modern Warfare II sleeve v cene 4,99 €
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Call of Duty: Modern Warfare 2 - PC DVDCall of Duty: Modern Warfare 2 - PS4Call of Duty: Modern Warfare 2 - Xbox Series X|SCall of Duty: Modern Warfare 2 - PS3Call of Duty: Modern Warfare 2 - XBOX 360
Po dohraní odkúpime naspäť
79,99 €
69,99 €
Cena bez DPH: 58,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 446433
ActivisionEN dabing
PREDOBJEDNÁVKA - plánovaný dátum uvedenia na trh 28. 10. 2022
predobjednajte si tento produkt ešte dnes, a získate
 • Garanciu poradia - predobjednávky sú vybavované v poradí, v akom sú vytvárané
 • Garanciu rýchleho doručenia - tovar Vám zašleme prioritne ihneď po naskladnení
 • Garanciu najnižšej ceny - pokiaľ dôjde k zníženiu ceny predobjednaného produktu
  medzi jeho objednaním a uvedením na trh, bude Vám cena automaticky znížená

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PS5]

Darček - Call of Duty: Modern Warfare II sleeve v cene 4,99 €
Iba u nás dostanete ku každej objednávke darček v podobe zberateľského sleevu na hru.
Zobraziť celý popis darčekaPríbeh


Call of Duty: Modern Warfare II je pokračovaním trháku Modern Warfare z roku 2019. Vďaka návratu ikonického lídra tímu kapitána Johna Price, nebojácneho Johna „Soap“ MacTavisha, skúseného seržanta Kylea „Gaz“ Garricka a samotného vlka samotára, obľúbeného fanúšika Simona „Ghost“ Rileyho, budú hráči svedkami toho, čo robí Task Force 141 je dnes legendárny tím.


K predobjednávke získate predčasný prístup k otvorenej BETEO hre

 • VITAJTE V NOVEJ ÉRE CALL OF DUTY
  Nové herné inovácie. Úplne nová manipulácia so zbraňou. Pokročilá AI. Modern Warfare II vám prináša globálnu kampaň, pohlcujúci boj pre viacerých hráčov a špeciálne operácie poháňané rozprávaním.

 • MODERN WARFARE II
  Call of Duty: Modern Warfare II vtiahne hráčov do bezprecedentného globálneho konfliktu, ktorý predstavuje návrat ikonických operátorov Task Force 141.

 • VLASTNOSTI
  Infinity Ward prináša fanúšikom najmodernejšiu hrateľnosť s úplne novým ovládaním zbraní, pokročilým systémom AI, novým Gunsmith a radom ďalších herných a grafických inovácií, ktoré pozdvihujú franšízu do nových výšin.

 • KAMPANE
  Modern Warfare: II sa spustí s celosvetovou kampaňou pre jedného hráča, pohlcujúcim bojom pre viacerých hráčov a kooperatívnou špeciálnou operáciou založenou na rozprávaní.

 • NOVÝ HRACÍ PRIESTOR
  Modern Warfare II sa spája s novým zážitkom Warzone as ním aj evolúciou v Battle Royale s úplne novým hracím priestorom a režimom sandbox. Očakávajte rozsiahly kalendár bezplatného obsahu po uvedení na trh, ktorý bude obsahovať vyvíjajúcu sa hrateľnosť s novými mapami, režimami, sezónnymi udalosťami, komunitnými oslavami a ďalšími.

 • VYZBROJTE SA
  Hráči budú musieť využiť nové zbrane, vozidlá a špičkové vybavenie, od taktík na infiltráciu v malom meradle, s vysokými stávkami, až po prísne tajné misie, aby sa postavili svojim nepriateľom. Vyzbrojte sa a vydajte sa do boja na mori, keď obliehate nepriateľov pod vodou, prelomíte vysoko opevnenú nepriateľskú základňu, preniknete pozdĺž kanálov a oslobodíte veľmi potrebných spojencov na čiernom mieste ukrytom v horách.

Množstvo obsahu z DAY ONE Edície

 • Zostavte sa a bojujte po boku Task Force 141 v celosvetovej kampani pre jedného hráča.

 • Zahrajte sa na osamelého vlka alebo sa zhromaždite so svojím tímom v pohlcujúcom boji pre viacerých hráčov, doplnený o nové lokality a spôsoby hrania.

 • Zažite vyvinutý herný režim Special Ops založený na rozprávaní s taktickou kooperatívnou hrateľnosťou.

 • Očakávajte rozsiahly kalendár bezplatného obsahu po uvedení na trh, ktorý bude obsahovať vyvíjajúcu sa hrateľnosť s novými mapami, režimami, sezónnymi udalosťami, komunitnými oslavami a ďalšími.

Trailer

Call of Duty: Modern Warfare 2 - bude dostupný 28.10.2022.

Recenzie na Call of Duty: Modern Warfare 2

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.