Castaway Paradise Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
27,99 €
Cena bez DPH: 23,33 €
 
Kód produktu: 431945
Mindscapevhodné pre všetky vekové skupiny maloletýchanglická verzia

Castaway Paradise [NSW]

Vaše dobrodružstvo sa začína, keď uviaznete na tropickom ostrove. Toto je Váš raj, Váš zážitok. Robte si v tomto raji všetko, čo sa Vám zapáči!

Plavíte sa cez oceán, keď Vašu loď zasiahne búrka a hodí Vás cez palubu. V zajatí morských rias sa preberiete na pláži a pozeráte sa do očí priateľského zvieraťa. Vyzerá to tak, že búrka bola zásahom šťasteny. Váš nový život začína v Castaway Paradise, kde si môžete vytvoriť raj svojich snov. Dedinčania Vám radi ponúknu cenné rady a úlohy, no nakoniec je všetko len na Vás.

Obsah:

  • Zábavné aktivity - trávte svoje dni zábavnými aktivitami, ako napríklad chytaním chrobákov alebo rybolovom. Pokúste sa chytiť tie najväčšie ryby a doplňte si svoju zbierku.
  • Vypestujte si svoje vlastné čerstvé domáce plodiny. Obrábajte pôdu, zasaďte semienka a zalejte ich. Môžete si svoj ostrov vyzdobiť krásnymi rastlinami a kvetmi alebo môžete pestovať ovocné stromy.
  • Vytvorte si svoj vlastný outfit - nekonečné možnosti kombinovania outfitov, čiapok, šiat, topánok a ďalších iných kusov obločenia Vám dajú možnosť ukázať svoju osobnosť alebo zmysel pre humor.
  • Pomôžte dedinčanom - spriateľte sa s nepredvídateľnými dedinčanmi a pomáhajte im pri plnení rôznych úloh. Odmenia Vás skvelými darčekmi. Môžete sa s nimi aj len tak rozprávať, aby ste ich lepšie spoznali.
  • Užite si ročné obdobia a rôzne sviatky - počas celého roka budú prebiehať špeciálne udalosti a sviatky, ako napríklad Vianoce alebo Haloween.
  • Recenzie na Castaway Paradise

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.