Chorus (Day One Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Chorus (Day One Edition) - PC DVDChorus (Day One Edition) - PS4Chorus (Day One Edition) - PS5
Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
9,99 €
Cena bez DPH: 8,33 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 437490
Deepanglická verzia

Chorus (Day One Edition) [Xbox Series X|S]

Vstúpte do nového temného vesmíru, ktorý sa hemží záhadami a prekvitá konfliktom. Preskúmajte epické miesta vrátane rozľahlých vesmírnych staníc a podivných úrovní existencie nad rámec našich. Zapojte sa do vzrušujúcich súbojov v nulovej gravitácii od epických kozmických výhľadov až po tesné kryštalické chodby. Chorus vyvažuje mierku a veľkolepé skúmanie vesmíru freneticky-rýchlym pôsobením.

Získajte silné a zreteľné zbrane a bojové vylepšenia. Osvojte si jedinečné driftové mechanické a smrtiace schopnosti ohýbania mysle vašej lode, vrátane mimozmyslového vnímania, teleportácie a telekinézy, aby ste prekonali obrovské hordy nepriateľov a stiahli titánske bojové lode. Spojte svoje sily, aby ste sa stali konečnou živou zbraňou.

Predobjednajte si Day One Edition a získajte sadu skinov pre zbroj Elder Armor Skin Set. Táto žiarivá zlatofialová livra je vyhradená jedine pre tých najvyšších členov Kruhu a vzťahuje sa k Narinej vojenskej minulosti.

Tento kozmetický balíček môžete použiť aj na Forsaken a na všetky tri počiatočné zbrane: Gatlingov guľomet, raketomet a laserové delo.

chorus-txt





Recenzie na Chorus (Day One Edition)

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.