OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Chronicles of 2 Heroes: Amaterasu’ s Wrath Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Chronicles of 2 Heroes: Amaterasu’ s Wrath - PS5Chronicles of 2 Heroes: Amaterasu’ s Wrath - NSW
34,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 464698
TesuraEN titulky

Chronicles of 2 Heroes: Amaterasu’ s Wrath [PS4]

O hre

Chronicles of 2 Heroes je intenzívna 16-bitová akčná plošinovka s prvkami Metroidvania, japonskými mýtmi a nádherným pixelovým umením. To nie je všetko: medzi protagonistami môžete prepínať v reálnom čase! Ayame a Kensei majú jedinečné, prekvapivé bojové štýly, ktoré budete musieť zvládnuť, aby ste zachránili feudálne Japonsko pred Amaterasuovým hnevom.

Amaterasu a jej žiačka, cisárovná Himiko, tyranizujú feudálne Japonsko svojou mocnou armádou yokai. Všetky nádeje spočívajú na samurajovi Kenseiovi a kunoichim Ayame, dvoch súrodencoch, ktorí roky trénovali, aby porazili bohyňu. Spojením svojich schopností sa dostanú do cisárskeho hlavného mesta Osaka, aby ukradli tri posvätné poklady, zdroj moci cisárovnej.

Kľúčové vlastnosti

  • Prepínajte medzi protagonistami v reálnom čase: Samuraj Kensei používa svoju katanu na boj zblízka, ale nemôže skákať. Ayame je oveľa agilnejší a používa útoky na diaľku.

  • Prekonajte výzvy starej školy: Retro plošinovky sú našou hlavnou referenciou, no pokúsili sme sa priniesť ten najuspokojivejší moderný zážitok.

  • Ponorte sa do japonských mýtov: Bojujte proti roninom, yokai a nespočetným nepriateľom inšpirovaným japonskou mytológiou.

  • Odomknite až 20 výkonných schopností: Od rozbíjania zeme a omračovania nepriateľov až po dvojité skákanie a dosahovanie vyšších plošín.

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách