Company of Heroes 3 CZ (Console Launch Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Company of Heroes 3 CZ (Console Launch Edition) - Xbox Series X|S
59,99 €
43,99 €
Cena bez DPH: 36,66 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 460946
SEGACZ titulky

Company of Heroes 3 CZ (Console Launch Edition) [PS5]

O hre

Company of Heroes 3 Console Edition prináša výbušnú zmes akcie, taktiky a stratégie.

Zažite úplne nové vojnové divadlo so srdcervúcimi bojmi v nových prostrediach s novými frakciami a medzinárodnými bojovými skupinami. Prekonajte bojové pole nastavením životne dôležitých zásobovacích línií a mapujte spravodajské siete s novou dynamickou mapou kampane, čím zaistíte, že žiadne dve kampane nebudú rovnaké. Potom sa ponorte do naratívnej operácie v Severnej Afrike a získajte filmový pohľad na divadlo, aké ste ešte nevideli.

Každá bitka rozpráva príbeh. Aký bude ten váš?


Kľúčové vlastnosti

 • UZNÁVANÝ TAKTICKÝ GAMEPLAY LEPŠÍ AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM
  Základná hrateľnosť hry Company of Heroes prichádza na konzolu, kde hráči vyhrávajú tým, že prekabátia a prekonajú svojich protivníkov. Klasická mechanika bola vylepšená o vynovené systémy pre krytie, kombinované zbrane a bohatšiu mechaniku ničenia prostredia. Inovatívny boj, ako je prelomenie, taktika zvislosti a misie zamerané na sandbox, ohromia skúsených hráčov Company of Heroes.

 • STAROSTLIVO PREVEDENÉ NA KONZOLU
  Stratégiu vytvorenú pre konzolu s vlastným používateľským rozhraním, plnou podporou ovládačov a funkciami vám konzola umožní hrať vlastným tempom. Company of Heroes 3 nasadzuje svoju uznávanú zmes akcie, taktiky a stratégie na PlayStation 5 a Xbox Series S a X v plnom rozsahu. Podpora ovládača bola starostlivo zvážená, čo umožňuje maximálnu presnosť a zaisťuje, že môžete robiť správne pohyby, keď ich chcete urobiť. Používateľské rozhranie v hre bolo prepracované, pričom sa zohľadnilo rozloženie tlačidiel a čitateľnosť, čo zaisťuje dokonalý zážitok z konzoly.

 • HRAJTE SVOJIM VLASTNÝM TEMPOM
  Mechanika dynamickej mapy kampane predstavuje viac opakovateľný zážitok z kampane s dlhodobými stratégiami a bezprecedentným výberom. Vďaka úplnej taktickej pauze hráči prevezmú kontrolu nad bojiskom tak, že zmrazia akciu, strategicky plánujú svoje ďalšie ťahy a sledujú, ako sa to celé nádherne odvíja, vďaka čomu sa ktokoľvek môže stať dokonalým stratégom.

 • KINEMATICKÁ VOJENSKÁ AKCIA POSUNUJE HRANIE A VIZUÁLY DO NOVÝCH VÝŠIN
  Nové vojnové divadlá poskytujú malebné pozadie so sviežimi farebnými mapami a rôznymi autentickými prostrediami na bojiskách, ako sú vetrom ošľahané stredomorské horské priesmyky, drsné severoafrické púšte a pobrežné výhľady. Preskúmajte nevypovedané príbehy z intenzívneho konfliktu v severnej Afrike a na talianskom polostrove, ako napríklad príbehy talianskych partizánov.


Bonus Launch Content obsahuje:

 • Kovový obal
 • Zberateľská kniha
 • Mapa
 • Nášivka Diablova brigáda
 • Balíček DLC

Trailer

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabing

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách