Construction Simulator (Day One Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Construction Simulator (Day One Edition) - PC DVDConstruction Simulator (Day One Edition) - PS5Construction Simulator (Day One Edition) - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
42,99 €
Cena bez DPH: 35,83 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 449070
KochEN dabingJe možné spraviť upgrade hry na PlayStation 5
 
Chceš ušetriť 8 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 34,99 €

Construction Simulator (Day One Edition) [PS4]

Construction Simulator je späť – väčší a lepší ako kedykoľvek predtým! Vráťte sa do práce s vozovým parkom, ktorého veľkosť vás zrazí na kolená. Okrem značiek ako Caterpillar, CASE a BELL, ktoré už sú v sérii Construction Simulator ako doma, môžete zasadnúť za volant nových licencovaných strojov od partnerov ako DAF a Doosan - celkom ich je cez 70.

Budujte do sýtosti na dvoch mapách inšpirovaných krajinami v USA a Nemecku. Na oboch mapách dohromady čaká na dokončená cez 90 vzrušujúcich úloh, takže môžete vždy objavovať niečo nové!


Day One Edition obsahuje:

  • Construction Simulator plnú hru
  • Dodatočné designy pre vaše osobné ochranné vybavenie: Upravte si prilby pomocou 9 rôznych dizajnov a vyberte si z niekoľkých okuliarov a ochrany uší!
  • Navyše si môžete vybrať elegantné nové športové auto, v ktorom môžete jazdiť po oboch obrovských mapách a nájsť figúrku s kývajúcou hlavou svojho dobrého priateľa Hapeho na palubnej doske vybraných vozidiel.

O hre:

Každá mapa má vlastnú kampaň, v ktorej sa stanete majiteľom vlastnej stavebnej firmy. Začínate od nuly as pomocou svojho mentora Hapeho budete získavať väčšie a zaujímavejšie úlohy, aby ste mohli rozvíjať svoju firmu a rozširovať vozový park. Rovnako stretnete rôznych klientov, ktorí vám predstavia ďalšie výzvy. Úlohy ako renovácia prístavnej oblasti kvôli prilákaniu viac turistov alebo pomoc s obnovou vnútorného mesta v problémoch budú vyžadovať všetky vaše schopnosti.

Na európskej mape inšpirovanej idylickými mestami v juhozápadnom Nemecku nájdete tiahle kopce aj nádherné rieky. Vo Friedenbergu bude vaším cieľom počas kampane pomôcť navrhovať riešenia pre obnoviteľnú energiu a vylepšiť infraštruktúru mesta. Okrem týchto väčších úloh budete získavať rôzne zákazky, ktoré preveria všetko vybavenie, ktoré získate. Prejdite sa po meste a buďte pyšní na svoje úspechy!

Hráči sa samozrejme môžu tešiť na známe značky a stroje z predchádzajúcich dielov série. Všetci títo oficiálne licencovaní partneri prichádzajú so známymi aj s novými strojmi s vylepšeným vzhľadom: Atlas, BELL, Bobcat, Bomag, CASE, Caterpillar, Kenworth, Liebherr, MAN, Mack Trucks, Meiller-Kipper, Palfinger, Still a Wirtgen Group.

Okrem známych licenčných partnerov si hráči budú môcť užiť nový výber: Benninghoven z Wirtgen Group, Cifa, DAF, Doosana, Nooteboom, Scania, Schwing Stetter a Wacker Neuson. Užite si oficiálne licenčné osobné ochranné vybavenie pre svoju hráčsku postavu vďaka novému licenčnému partnerovi Engelbert Strauss.

Tešte sa na viac ako 70 strojov od týchto licenčných partnerov, všetky verne replikované podľa skutočných náprotivkov. Nielen že môžete rozvíjať svoje vlastné stavebné impérium, môžete tiež pozvať až troch kamarátov, aby sa k vám pripojili. Koordinujte svoje úsilie a budujte spoločne, aby ste mohli splniť zákazky ešte efektívnejšie!

Kľúčové vlastnosti

  • Viac ako 70 strojov, vozidiel, nákladiakov, doplnkov
  • Dve obrovské mapy založené na USA a Nemecku
  • Každá z týchto dvoch máp má vlastnú kampaň
  • Užite si výzvu v podobe viac ako 90 zákaziek
  • 11 nových licenčných partnerov, celkom 25 oficiálne licencovaných partnerov
  • Online hra až pre štyroch hráčov

Trailer


Recenzie na Construction Simulator (Day One Edition)

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.