Control (Ultimate Edition) Typ konzoly:

Tento týždeň objednal 1 zákazník
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Control (Ultimate Edition) - PS4Control (Ultimate Edition) - Xbox Series X|SControl (Ultimate Edition) - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
32,99 €
Cena bez DPH: 27,49 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 418486
505nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia

Control (Ultimate Edition) [PS5]

Control Ultimate Edition obsahuje hlavnú hru a všetky predtým vydané rozšírenia („The Foundation“ a „AWE“) v jednom balíku.

Zažite skutočné hranie novej generácie so zvýšenou kvalitou obrazu prostredníctvom grafiky 4K a výkonu 60 snímok za sekundu.

Korupčná prítomnosť vtrhla do Federálneho úradu pre kontrolu ... Iba vy máte moc ju zastaviť. Svet je teraz vašou zbraňou v epickom boji za zničenie zlovestného nepriateľa prostredníctvom hlbokého a nepredvídateľného prostredia. Získaš späť kontrolu?

Control, ktorý je víťazom viac ako 80 ocenení, je vizuálne ohromujúce akčné dobrodružstvo z pohľadu tretej osoby, vďaka ktorému budete na okraji svojho sedadla. Miešanie otvorených prostredí s podpisom budovania sveta a rozprávania renomovaného vývojára Remedy Entertainment, Control predstavuje rozsiahly a intenzívne potešiteľný herný zážitok.

  • Odhaľte záhady: Dokážete zvládnuť temné tajomstvá kancelárie? Odhaľte epický nadprirodzený boj plný neočakávaných postáv a bizarných udalostí, keď budete hľadať svojho nezvestného brata, a objavíte pravdu, ktorá vás sem priviedla.
  • Všetko môže byť tvoja zbraň: Uvoľnite deštrukciu transformáciou zbraní a telekinetických síl. Objavte nové spôsoby, ako zničiť svojich nepriateľov, keď využijete silné schopnosti a urobíte zo všetkého okolo seba smrtiacu zbraň.
  • Preskúmajte skrytý svet: Ponorte sa hlboko do zlovestných expanzií tajnej vládnej agentúry. Preskúmajte meniace sa prostredie predsedníctva, len aby ste zistili, že vždy existuje viac, ako sa zdá na prvý pohľad.
  • Boj o kontrolu: Bojujte s neúprosným nepriateľom prostredníctvom vzrušujúcich misií a náročných súbojov s bossmi, aby ste získali výkonné vylepšenia, ktoré maximalizujú schopnosti a prispôsobia vaše zbrane.
  • Recenzie na Control (Ultimate Edition)

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.