Crown Wars: The Black Prince Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Crown Wars: The Black Prince - PC CIABCrown Wars: The Black Prince - Xbox Series X|S
39,99 €
37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 475056
NACONEN dabing

Crown Wars: The Black Prince [PS5]

Postavte sa skaze v tejto originálnej strategickej hre


Svet sa rúti lebo rytieri a banditi po sebe nechávajú neporiadok. Nikto ale ešte nevie že v tieni sa chystá niečo oveľa temnejšie. Veďte vojsko a postavte sa všetkým hrozbám, ktoré ohorzujú svet.

O hre

 • Centrum diania
  Váš hrad bude aj vaším základným miestom diania. Môžete stadeto verbovať, zbrojiť a cvičiť vojakov. Vytvorte jedinečné oddiely a pošlite ich do boja s rôznymi nepriateľmi. Myslite na to, že na každú misiu treba inú zostavu vojakov. Vyskúšajte si vaše manažérske a strategické schopnosti v brutálnych ťahových bojoch. Musíte menežovať všetko od peňazí až po verbovanie vojakov.

 • Spoznajte históriu
  Spoznávajte Francúzsko v 14. storočí a známe postavy ako Nicolas Flamel a Eduard z Woodstocku, verné zbrane a vojnu tohto storočia.
  Bojujte proti Rádu a skazte im ich temné plány v prevzatí vlády nad kráľovstvom.
  Vylepšujte budovy vo vašom hrade aby ste mali lepšie pomôcky na zabráneniu povstania - môžte vylepšiť až 7 budov, v ktorých môžete kovať nové zbrane, variť rôzne lektvary a výtvarať nové predmety, ktoré vám pomôžu v bitkách.
  Postavaje si vašu vysnívanú družiny elitných vojakov 6 rôznych tried a premýšľajte nad každým pohybom v tejto ťahovej stratégii.

 • Poskladajte si vysnívanú družinu
  Vyberte si až so 6 hrateľných tried - križiak, alchymista, pán šeliem, sťahovač kože, duelista a strelec. Každá trieda má svoje jedinečné schopnosti a zbrane. Vyskladajte si ideálny tím a nájdite tú pravú synergiu medzi rôznymi triedami. Môžte ich cvičiť aby mali nové schopnosti a ničivé útoky. Pre úplnú personalizáciu im môžete vybrať vlastné mená a vzhľad. Môžte zajať vašich nepriateľov, ktorí budú potom vašim jednotkám dávať rôzne bonusy alebo ich môžete vymeniť a vykúpiť vašich vojakov.

Predobjednávka


Predobjednajte teraz a získajte Blood Pact skiny na zbrane.

Trailer

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách