Crusader Kings 3 PC DVD

49,99 €
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 410864
Paradoxanglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Crusader Kings 3 [PC DVD]

Vyberte si kráľovský alebo šľachtický rod z celej rady ríší na mape, ktorá sa tiahne od Island po Indiu, od polárneho kruhu až po Strednú Afriku. Preveďte dynastiu storočiami a zaistite bezpečie a moc každej novej generácie. Získajte nové územia a tituly, a upevnite svoj vplyv. Buďte zbožným kráľom, ktorý na svoju stranu získa náboženskú moc, alebo si vytvorte vlastnú vieru a získajte nehynúcu slávu či večné zatratenie. Rytieri, roľnícke povstania, púte, vikingskí nájazdníci - prežite drámu a pompu stredoveku.

Osvojte si jeden z piatich rôznych životných štýlov, zdokonaľujte svoju vojenskú stratégiu alebo správu kráľovstva. Získavajte povahové rysy, ktoré povedú vaše činy, ale dávajte si pozor, aby ste nejednali v rozpore so svojou povahou! Stres a popieranie seba samého vám môže spôsobiť celý rad nových problémov. Vyberte vhodných strážcov pre vašich dedičov alebo si ich vycvičte sami. Ale čo budete robiť, keď váš právoplatný dedič nebude pre korunu dosť dobrý? Násilné povahy si môžu vybudovať obávanú povesť a vydesiť plachých poddaných k poslušnosti prostredníctvom hrôzy, ktorú budú všetkým naháňať.

Regrutujte jednotky domobrany a mocných rytierov, ktorí doplnia vaše kráľovské jednotky. Skúmajte nové technológie a rozšírte bohatstvo a vojenskú moc vašej ríše. Najmite žoldnierov a zasväcujte kňazov pre veľké vojny. Zvýšte si príjem vďaka vykúpeným väzňom alebo nájazdom na susedné ríše.

Za pomoci špehov odhaľujte sprisahania proti vašej dynastii či vláde. Regrutujte agentov, ktorí vám budú pomáhať snovať intrigy na podrytie či vraždu kohokoľvek, kto sa postaví medzi vás a moc. Zveďte ostatné postavy z dôvodov citov alebo kvôli politickej moci. Zhromažďujte informácie kvôli vydieraniu alebo využívajte službičky, kedykoľvek vaše plány budú potrebovať trochu dodatočného vplyvu.
Recenzie na Crusader Kings 3

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.