Cuphead Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Cuphead - XBOX ONECuphead - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 451746
KochEN dabing

Cuphead [PS4]

Prvý krát dostupné v krabici v kompletnom balení, ktoré obsahuje veľmi populárne DLC a nádherné bonusy


Obsah fyzickej edície Cuphead:

  • Základná hra
  • DLC s rozšírením The Delicious Last Course
  • 6 zberateľských vtipných kariet Cuphead
  • Členská karta klubu Cuphead
  • Exkluzívna vnútorná grafika od Studio MDHR (ručne kreslený obojstranný obal)
O hre:

Poďte sa všetci pozrieť na interaktívny zábavný program všetkých čias! Predstavujeme... kompletne kreslenú a divotvornú hru Cuphead! V tejto klasickej akčnej hre, kde beháte a strieľate, hrajte za bratov Cupheada, alebo Mugmana (v režime pre jedného hráča či kooperácii), ktorí skúmajú roztodivné svety a bojujú proti obrím bossom, ktorí sa snád an nevojdú na obrazovku, aby získali späť svoju dušu od samotného diabla!

Nepreháňame, keď povieme, že na celom svete nenájdete žiadny podobný zážitok ako tento celosvetový fenomén od vývojárov zo Studio MDHR. Grafika a zvuk hry Cuphead, inšpirované animovanými filmami z 30. rokov, boli starostlivo vytvorené pomocou rovnakých dobových techník: tradičná, ručne kreslená animácia, pozadie vo vodových farbách, pôvodné jazzové nahrávky. Cuphead je skutočne hrateľný animovaný film, ktorý pôsobí, ako keby vypadol priamo zo zlatej éry animácie.

Ale to nie je všetko! Táto výrazná krabicová edícia obsahuje na disku/cartridge nesmierne populárne DLC s rozšírením "The Delicious Last Course", ktoré hráčom ponúka radu dodatočných bossov, úžasné zbrane a talizmany a úplne novú hrateľnú postavu Ms. Chalice. Keď k tomu pridáte sadu rozkošných bonusov, ktoré s láskou vytvorili grafici zo Studio MDHR, vyjde vám z toho skrátka ten najviac kompletný zážitok všetkých čias, ktorý sa dokonale hodí pre odvekých fanúšikov a nováčikov hry Cuphead!
Kľúčové vlastnosti

  • Multiplayerový bestseller s viac než 12 miliónmi predaných kusov.
  • Úspešný rodinný animovaný seriál "The Cuphead Show!", ktorý sa práve streamuje na Netflixe.

Trailer

Súvisiace produkty (1)