VIANOCE na PlayGoSmart
×

Days Gone CZ PS4

Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 362642
PlayStationCZ titulky4K HDR dynamic 4K gaming
 
Chceš ušetriť 2 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 17,99 €

Days Gone CZ [PS4]

Hra Days Gone sa odohráva v otvorených púšťach pacifického severozápadu dva roky po tom, ako mysteriózna celosvetová nákaza zničila svet. Táto nákaza väčšinu obyvateľstva zabila, ale milióny zmenila na nemysliace divoké príšery. Preživší žijú v svete, v ktorom sú všetky suroviny vzácne, násilie a vraždy sú bežné a premenené príšery zvané Freakers sa potulujú v divočine.

Hráči sa postavia tomuto násilnému svetu v úlohe Deacona St. Johna, lovca lebiek, ktorý žije v divočine mimo ľudských táborov. Deacon prežíva za pomoci schopností, ktoré nadobudol pred koncom sveta, pri jazdení v motocyklovom gangu "Mongrels MC", v ktorom boli násilie a chaos súčasťou jazdenia na cestách.

Days Gone je prieskumom toho, ako by väčšina z nás reagovala na koniec sveta a drsné podmienky, stratu milovaných, priateľov, či rodiny, je to náhľad na pomstu a zúfalstvo, poznanie, že prežitie nie je život. Pre Deacona je to boj o neumierajúcu nádej.

 • Days Gone ponúka slobodu na prieskum, stratégie a hru vlastným spôsobom. Nebezpečné prostredie plné priesmykov, jaskýň, hôr, horských baní a riečnych nádrží doručuje dych vyrážajúci herný zážitok.
 • Hra obsahuje plne preskúmateľné prostredie a dynamickú umelú inteligenciu. Hráči sa môžu spoľahnúť na ich schopnosť taktizovania, vytváranie zbraní a pomôcok, prieskum sveta a schopnosti v súbojoch. Takmer každé vozidlo, budova a súčasť prostredia môžu byť preskúmané, čo zaručuje pohlcujúci herný zážitok, ktorý hráčov donúti si vybrať spôsob prístupu k prostrediu. • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingHU titulky

  Days Gone CZ - PS4 - PlayGoSmart : hodnotenie 3.7 z 5 na základe 3 hodnotení.
  33,3%
  zákazníkov odporúča
  Zobraziť recenzie
  5 star
  1 x
  4 star
  0 x
  3 star
  2 x
  2 star
  0 x
  1 star
  0 x
  3,7 / 5
  starstarstarstarstar
  Hodnotili 3 zákazníci
  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách