Days Gone CZ PS4

+ Darček:Days Gone tričko GC v cene 9,99 €
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 362642
PlayStationnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovCZ titulky4K HDR dynamic 4K gaming
 
Chceš ušetriť 5 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 14,99 €

Days Gone CZ [PS4]

Hra Days Gone sa odohráva v otvorených púšťach pacifického severozápadu dva roky po tom, ako mysteriózna celosvetová nákaza zničila svet. Táto nákaza väčšinu obyvateľstva zabila, ale milióny zmenila na nemysliace divoké príšery. Preživší žijú v svete, v ktorom sú všetky suroviny vzácne, násilie a vraždy sú bežné a premenené príšery zvané Freakers sa potulujú v divočine.

Hráči sa postavia tomuto násilnému svetu v úlohe Deacona St. Johna, lovca lebiek, ktorý žije v divočine mimo ľudských táborov. Deacon prežíva za pomoci schopností, ktoré nadobudol pred koncom sveta, pri jazdení v motocyklovom gangu "Mongrels MC", v ktorom boli násilie a chaos súčasťou jazdenia na cestách.

Days Gone je prieskumom toho, ako by väčšina z nás reagovala na koniec sveta a drsné podmienky, stratu milovaných, priateľov, či rodiny, je to náhľad na pomstu a zúfalstvo, poznanie, že prežitie nie je život. Pre Deacona je to boj o neumierajúcu nádej.

 • Days Gone ponúka slobodu na prieskum, stratégie a hru vlastným spôsobom. Nebezpečné prostredie plné priesmykov, jaskýň, hôr, horských baní a riečnych nádrží doručuje dych vyrážajúci herný zážitok.
 • Hra obsahuje plne preskúmateľné prostredie a dynamickú umelú inteligenciu. Hráči sa môžu spoľahnúť na ich schopnosť taktizovania, vytváranie zbraní a pomôcok, prieskum sveta a schopnosti v súbojoch. Takmer každé vozidlo, budova a súčasť prostredia môžu byť preskúmané, čo zaručuje pohlcujúci herný zážitok, ktorý hráčov donúti si vybrať spôsob prístupu k prostrediu. • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingHU titulky

  Days Gone CZ - PS4 : hodnotenie 3.7 z 5 na základe 3 hodnotení.

  Recenzie na Days Gone CZ

  od Matej Chovanec 3 z 5tich hviezdičiek! 08.10.2021
  Takže takto. Kvitujem CZ titulky. Hra má veľmi peknú grafiku a zaujímavý príbeh, hrateľnosť je tiež celkom v pohode že no od hry ako takej som očakával viac. Nijak ma to nevtiahlo do toho príbehu a hru som nakoniec nedohral. No ako hovorím, hra má peknú grafiku a kto je fanúšikom zombie tematiky a chce si s chuťou zastrieľať, tak si ju užije.
   
  od Lukáš Keszeli 3 z 5tich hviezdičiek! 27.05.2020
  Na hru som sa tešil,veľké plus CZ tit, samozrejme nie je to bez chyby trochu viac bugov ale nieje to také zlé, čakal som od toho trochu viac nakoľko to malo taky hipe
   
  od Dávid Mozol 5 z 5tich hviezdičiek! 19.05.2020
  Zdravím mám taký menši problém, neviem či sa týka iba mňa. No keď som v kontakte so Sarah (v stane) tak je tam výpadok titulkov. Príbeh si celkom idem, len z angliny som mimo a je to pre mňa škoda, či nevie niekto poradiť. Dikyyy
  Zobrazujem 1 do 3 (z 3 príspevkov)
  počet stránok:   1