Deathloop Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Deathloop - PS5
59,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 416378
Bethesdanevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

Deathloop [PC DVD]

Deathloop je inovatívnyá strieľačka z pohľadu prvej osoby od Arkane Lyon, kritimi oceňované štúdio z franšízi Dishonored. Nová hra vyzve hráčov, aby si hrali po svojom. Ako Colt sú hráči uväznení v časovej slučke na tajomnom ostrove Blackreef, odsúdení k tomu opakovať jeden a ten istý deň stále dookola navždy. Jedinou šancou na únik je prelomiť slučku odkrývaním informácií a zavraždenie ôsmich kľúčových cieľov pred resetom dňa. V tieňoch však číha rivalská vrahyňa Julianna, vybavená svojimi výkonnými zbraňami a schopnosťami. Juliannina misia je ochrániť slučku zavraždením Colta aby mohlo dôjsť k reštartu dňa. Hráči sa môžu rozhodnúť prevziať kontrolu nad Julianne a premeniť DEATLOOP na smrtiacu hru lovcov proti lovcom.

  • Podpis Arkane Gameplay: Arkaneova reputácia jedinečnej pohlcujúcej hrateľnosti umožní hráčom zvoliť si preferovaný herný štýl, nenápadne sa vkrádať po úrovniach alebo vrážať do boja s ohňom. Vyzbrojení silným zoznamom svetských síl a arzenálom divokých zbraní budú hráči kombinovať tieto smrtiace nástroje na zastavenie šírenia, ktoré sú rovnako úderné ako zničujúce. Výberom svojich síl a zbraní budú hráči bojovať o prežitie tejto smrteľnej hre.
  • Smyčky = Znalosti, Znalosti = Sila: Každá nová slučka v DEATHLOOP je príležitosťou poučiť sa z minulosti a prispôsobiť sa. Nájsť stopy a odhaliť rady je kľúčom k cieľom skôr, ako sa deň resetuje. Objavujte vzťahy, učte sa rozvrhy a robte všetko, čo je potrebné pre získanie potrebných vedomostí. Hráči použijú to, čo sa naučili v predchádzajúcich cykloch, aby vyskúšali rôzne cesty, vybrali sa vkrádať alebo útočiť a vymýšľali ďalšie nové stratégie, aby nakoniec dosiahli svoje ciele. Ak spočiatku neuspejete: zomriete.
  • Ostrov Blackreef - raj alebo väzenie: Arkane je preslávený nádherne umeleckými svetmi s rôznymi cestami a vynikajúcou hrateľnosťou. Deathloop predstaví úžasné, retro-future prostredie inšpirované 60. rokmi, v ktorom sa budete cítiť ako doma. Zatiaľ čo Blackreef môže byť štýlovou ríšou divov, pre Colta je to jeho väzenie, svet ovládaný dekadenciou, kde smrť nemá žiadny význam, a delikventi sa naveky zabávajú, zatiaľ čo ho držia v zajatí.
  • Recenzie na Deathloop

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.