Demon Slayer Kimetsu no Yaiba: Sweep the Board! Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Demon Slayer Kimetsu no Yaiba: Sweep the Board! - PS5Demon Slayer Kimetsu no Yaiba: Sweep the Board! - NSW
Cena s DPH
52,99 €
Cena bez DPH: 44,16 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 476887
AtlusEN dabing

Demon Slayer Kimetsu no Yaiba: Sweep the Board! [Xbox Series X|S]

Populárne anime sa mení na hru!


Legendárne miesta z anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, ako napríklad Mount Fujikasane a Asakusa, sa menia na herné dosky. Hádžte kockami a postupujte po políčkach! Každá doska má časť dňa a noci. Počas dňa absolvujete udalosti a mini-hry aby ste sa pripravili na noc, kde budete hľadať démonov na porážku - vaším cieľom je stať sa skvelým zabiačom démonov!

Môžete si vybrať obľúbené postavy, ako napríklad Tanjiro, Zenitsu, Inosuke a Hashira! Nezuko, ktorá sa nemôže aktívne zapájať počas dňa, sa objavuje počas noci a bude vám pomáhať bojovať proti démonom.

O hre

  • Hádžte kockami
    Pohyb po mape zabezpečujú kocky. Budete nimi hádzať a pohybovať sa po známych lokalitách ako Mt. Fujikasane a Asukusa. Herná plocha sa mení podľa dňa a noci - cez deň hrajte minihry a v noci hľadajte démonov.

  • Ikonické postavy
    Ovládajte ikonické postavy ako sú Tanjiro, Zenitsu, Inosuke a Hashira!

  • Rôzne minihry
    Hrajte sám alebo proti vašim kamarátom rôzne minihry. Silný démoni, proti ktorým budete bojovať vyžadujú aby ste spojili sili a porazili ich viacerí.


Trailer

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách