Do Not Open [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
23,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 458387
Perp

Do Not Open [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Tragický príbeh o boji jedného muža o udržanie si zdravého rozumu a boji o potlačenie hlasov v jeho hlave.

Príbeh

Inšpirované skutočnými udalosťami. Michael J. Goreng, neslávne známy zoológ a epidemiológ, je pod obrovským tlakom v desivom a utláčateľskom prostredí uväznený v pokrivenej verzii vlastného domu. Jeho manželka a dcéra sú vo vážnom nebezpečenstve.
 • Inšpirované mechanikou Escape Room
  Utečte z domu a potýkajte sa so záhadnou paranormálnou hrozbou, prenasledovaním vás a vašej rodiny. Ak chcete uniknúť, budete musieť riešiť hádanky, a naviac sa stretávať aj s tajomnou paranormálnou hrozbou. Tlak je intenzívnejší, čím je polnoc bližšie. Hodiny sa zastavia. Musíte ihneď vyjsť z miestnosti!
 • Old school horor
  Navrhnuté na základe skutočných hororových hodnôt prežitia, ktorými sú zraniteľnosť a strach – s mechanikami ako permadeath a dôrazom na skrývanie sa pred bojom.
 • Navrhnuté pre opätovnú hrateľnosť
  Každá nová hra bude mať nové usporiadanie domu, kľúčové predmety budú na rôznych miestach a s viac ako 2 193 360 rôznymi kombináciami puzzle bude každé hranie úplne novým zážitkom od začiatku do konca.
 • Kompatibilné s VR
  Popri ďalšej generačnej verzii bude Do Not Open vydaná aj s plnou kompatibilitou VR. Pustite strach bližšie k sebe a zažite ho na vlastnej koži.

Trailer