Doom VFR [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
15,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 381707
Bethesda

Doom VFR [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

DOOM dobrodružstvo ,ktoré vás výkupe vo virtuálnom krviprelievaní. Vyvinutý spoločnosťou id Software ,ktorá zrevolucionalizovala žáner FPS, prináša fanúšikom brutálnym hernej série možnosť virtuálnej reality. Ponorte sa do zariadenia UAC na Marse a do hlbín pekla, pretože vaše zručnosti sú testované intenzívnym bojom a náročným riešením puzzle. Hrajte ako kybernetický preživší, ktorý je aktivovaný v UAC do boja proti démonickej invázii. Rozdrvte armádu démonických nepriateľov, skúmajte a komunikujete s okolitým svetom DOOM z úplne novej perspektívy.

Zobudíte sa krátko po démonickej invázii na výskumnom zariadení UAC Marse. Ste posledný známy ľudský preživší - až do svojej smrti. Podľa mimoriadne tajného operačného protokolu o udalostiach UAC sa vaše vedomie prenesie do umelého mozgu. Váš určený účel: obnoviť prevádzkovú stabilitu a použiť všetky prostriedky potrebné na zastavenie náporu démonov.

  • DOOM ,jeho kultové zbrane a démoni z úplne novej perspektívy.
  • Bezproblémovo prechádzajte cez zariadenie UAC a peklo pomocou teleportácie a pohybu trysiek.
  • Preskúmajte nové oblasti výskumných zariadení UAC na Marse a objavte jedinečné schopnosti kybernetického bezpečnostného operátora UAC.