Dragon Quest + Dragon Quest 2 + Dragon Quest 3 Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
47,99 €
Cena bez DPH: 39,99 €
 
Kód produktu: 402044
Squarenevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia

Dragon Quest + Dragon Quest 2 + Dragon Quest 3 [NSW]

Dragon Quest
Mier v Alefgarde bol zničený po príchode podlého pána noci známeho ako Dragonlord a Sphere of Light, ktorá držala sily temna na uzde, bola ukradnutá! Je váš čas, mladý bojovník v ktorom prúdi krv legendárneho hrdinu Erdricka, sa vydáva na cestu za porazením Dragonlorda a zachráni tak kraj od temnoty!
Zažite prvú epizódu Dragon Quest série milovanej miliónmi v Japonsku aj celosvetovo! Vytvorené legendárnym triom tvorcom Yujim Horiiom, hudobníkom Koichim Suigiyamom a majstrom výtvarníkom mangy Akirom Toriyamom.

Dragon Quest 2: Luminaries of the Legendary Line
Prešlo storočie od udalostí z prvého Dragon Questu, počas ktorého potomkovia hrdinu Alefgardu vytvorili 3 nové národy. Ale mier, ktorý poznali doteraz, už nie je. Démoni privolaný z temnoty High Priest Hargonom znova priviedli kraj na pokraj kolapsu. Teraz mladý princ Midenhallu musí nájsť ďalších 2 potomkov Erdricku, aby spolu mohli poraziť ohavného Hargona a mohli tak vrátiť mier späť do ich sveta.

Dragon Quest 3: The Seeds of Salvation
Ráno v deň vašich 16 narodenín, ste vyslaný urobiť niečo takmer nemožné samotným kráľom: musíte niesť bremeno vášho otca Ortegu, hrdinu z krajiny Aliahan a skoliť Archfiend Baramosa, pána temnôt! Ktoré skúšky vás čakajú, nebojácneho hrdinu, keď sa vydáte na výpravu, ktorú ani sám váš legendárny otec nebol dostatočne silný aby ju splnil?


Recenzie na Dragon Quest + Dragon Quest 2 + Dragon Quest 3

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.