EA Sports FC 24 CZ [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

38,99 €
20,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 467589
Electronic

EA Sports FC 24 CZ [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

O hre

EA SPORTS FC 24 je ďalšou kapitolou inovatívnejšej budúcnosti futbalu. EA SPORTS FC 24 je novou érou The World's Game: 19 000+ plne licencovaných hráčov, 700+ tímov a 30+ ligových súťaží, čo zaručuje historicky najautentickejší futbalový zážitok. Zahrajte sa do 1. novembra a získajte status zakladateľa!Kľúčové vlastnosti

 • Priblížte sa k hre ešte viac vďaka trom špičkovým technológiám, ktoré zaisťujú bezkonkurenčný realizmus v každom zápase: HyperMotionV, optimalizované Opta herné štýly a revolučný engine Frostbite.
 • Technológia HyperMotionV zachytáva skutočnú hru a využíva volumetrické dáta z viac ako 180 profesionálnych mužských a ženských zápasov, aby pohyb v hre presne odrážal skutočné dianie na ihrisku. Dostupné exkluzívne na konzole PlayStation 5.
 • Herné štýly dimenzujú športovcov a interpretujú dáta z Opta a ďalších zdrojov do charakteristických schopností, ktoré zvyšujú realistickosť a individualitu každého hráča.
 • Revolučný engine Frostbite prináša The World's Game v realistických detailoch, takže budete do každého zápasu ešte viac ponorení.
 • Rozvíjajte klubové legendy a vylepšujte svojich hráčov vďaka úplne novému systému evolúcií v režime Ultimate Team. Privítajte na ihrisku futbalistky po boku ich mužských náprotivkov a vybudujte si vysnívanú jedenástku.
 • Napíšte svoj vlastný príbeh v režime Kariéra trénera či Kariéra hráča a pripojte sa k priateľom na ihrisku vďaka hraniu naprieč platformami (neplatí pre Nintendo Switch) v módoch Kluby a VOLTA FOOTBALL.

HyperMotionV

 • Najväčší skok v autentickosti a realizme hrateľnosti: Technológia HyperMotionV využíva volumetrické dáta z viac ako 180 mužských a ženských zápasov v UEFA Champions League, Premier League alebo LaLize EA SPORTS na zachytenie správneho rytmu a plynulosti reálneho futbalu v The World's Game. To znamená, že pohyb v EA SPORTS FC 24 pochádza od tímov ako Real Madrid, PSG a Manchester City a animácie stoviek futbalistov a futbalistiek v hre sú ovplyvňované akciami skutočných profesionálov a profesionálok na ihrisku.
 • Pokročilé nasnímanie zápasov 11 na 11: Volumetrické dáta sú podkladom pre HyperMotionV – zápasy kompletných tímov v popredných súťažiach po celom svete sú naživo snímané kamerami rozmiestnenými na štadiónoch a získané údaje o hráčoch/hráčkach ovplyvňujú ich pohyb v hre.
 • Strojové učenie: S využitím dát z pokročilého nasnímania zápasu 11 na 11 technológia HyperMotionV učí patentovaný algoritmus strojového učenia série EA SPORTS FC, ako napodobniť skutočný futbalový pohyb, a to aj v reálnom čase, aby The World's Game pôsobila strhujúcim a jedinečným dojmom.
 • Volumetrický pohyb celého tímu: Volumetrické dáta HyperMotionV pochádzajúce od všetkých 22 hráčov naraz pri reálnych súťažných zápasoch sú základom pre autentický pohyb 11 na 11 v hre. Výsledkom sú tisíce skutočných animácií, takže sa oba tímy pohybujú ako najlepšie kluby sveta – ako celok.
 • AI Mimic: AI Mimic využíva volumetrické dáta futbalistov/futbalistiek z reálneho sveta a pomocou pokročilej umelej inteligencie prináša do EA SPORTS FC 24 jedinečné pohyby tela. Fanúšikovia si tak môžu užiť 1200 najlepších hráčov/hráčok v The World's Game s ich skutočnými pohybmi.
 • AcceleRATE 2.0: Vďaka ďalším archetypom (teraz 7) predstavuje AcceleRATE 2.0 nové spôsoby zrýchlenia a získania dynamiky, ktoré hráči a hráčky môžu využiť na preniknutie cez súpera.
 • AI True Flight Ball Physics: Technológia AI True Flight Ball Physics vychádza zo stoviek skutočných prihrávok, striel, voľných kopov a centier a s podporou umelej inteligencie zaručuje, že trajektória lopty v EA SPORTS FC 24 zodpovedá tomu, ako sa skutočne pohybuje, keď do nej kopnú niektoré z najlepších futbalových hviezd.
 • Kinetic Physical Play: HyperMotionV pridáva do hry viac fyzickosti – silnejší hráči budú schopní bojovať so súpermi novými spôsobmi a vytvoriť si s loptou pri nohe viac priestoru. Tieto nové animácie vylepšujú realistickosť spôsobov, akým si hráči/hráčky chránia loptu a tieňujú, takže pocítite razanciu jednotlivých kontaktov a ľahšie uplatníte svoje fyzické proporcie na ihrisku.
 • AI Hands: Rukavice StretchSense zachytávajú oveľa lepšie prirodzené pohyby rúk a odovzdávajú tieto dáta umelej inteligencii, ktorá v reálnom čase generuje pohyby odrážajúce pohyb rúk, zápästia a prstov futbalistov a futbalistiek pri hraní The World's Game.

Herné štýly

 • Herné štýly optimalizované skutočnými dátami Opta: Rozlišujú športovcov nad rámec ich celkového hodnotenia a približujú schopnosti, vďaka ktorým sú títo hráči a hráčky výnimoční. Každý herný štýl poskytuje hráčom/hráčkam jedinečné možnosti, ktoré posúvajú autentickosť ich spôsobu hrania na novú úroveň. Herné štýly+ vylepšujú tieto charakteristické schopnosti na svetový štandard a umožňujú elitným futbalistom a futbalistkám hrať na úrovni, ktorú dokáže dosiahnuť len málokto.
 • Odlišné herné štýly: Každý futbalista a každá futbalistka hrá trochu inak. Túto skutočnosť reflektuje v The World's novinka zvaná Herné štýly v podobe charakteristických schopností, ktoré idú nad rámec celkového hodnotenia a pomáhajú hráčom a hráčkam vyniknúť na ihrisku. Každý z 34 herných štýlov, ktoré ovplyvňujú jednotlivé fázy hry od skórovania po bránenie, sú dostupné vo všetkých herných režimoch s výnimkou VOLTA FOOTBALL.
 • Herné štýly+: Hernými štýlmi+, ktoré posúvajú zručnosti na elitnú úroveň, disponujú iba najlepší hráči a hráčky sveta. Pomáhajú im zažiariť na ihrisku a vy ten rozdiel jasne uvidíte a pocítite.

ENGINE Frostbite

 • Vylepšený engine Frostbite: Ohromí vás detailmi v každom okamihu zápasu v hre EA SPORTS FC 24. Tešiť sa môžete na vierohodnejšiu prezentáciu od realistických hráčskych modelov SAPIEN po zvlnení dresov pri prechode cez obrancu.
 • Technológia SAPIEN: Úplne nová technológia postáv mení vzhľad a pohyb hráčov/hráčik vďaka realisticky prepracovaným modelom, ktoré sú desaťkrát anatomicky presnejšie a správnejšie do tých najmenších detailov. Výsledkom sú plynulejšie animácie, ktoré odrážajú jedinečné vlastnosti a typy postáv, vďaka ktorým sú títo futbalisti a futbalistky výnimoční.
 • Vylepšená látka: Dresy sa teraz pohybujú ako materiály zo skutočného sveta, reagujú na hráčov krok, menia smer a prúdia spolu s ním. Roztiahnutie a zvlnenie látky tiež lepšie odráža fyzickú zdatnosť hráčov a hráčok, takže akcie v The World's Game - od sklzu po oslavu - sa viac podobajú skutočnému futbalu.
 • Dynamické zápasové úvody: Dynamické zápasové úvody vás vtiahnu do atmosféry zápasu ihneď po načítaní, ešte než sa pustíte do samotnej akcie. Jednotlivé krátke a energické sekvencie pripravia scénu na úvodný výkop a vtiahnu vás do diania, aby ste vedeli, kde hráte, s kým hráte a o čo hráte. Každý herný zážitok je ušitý na mieru hernému režimu a dôležitosti daného okamihu. V rámci predzápasového príbehu sa vám dostane čo najviac relevantných súvislostí pred úvodným hvizdom.
 • Zápasové ponuky: Zápasové ponuky vám spríjemnia medziobdobie medzi jednotlivými stretnutiami a priblížia vám zákulisia pri dočasnej pauze, v polčase alebo po skončení zápasu prostredníctvom záberov z premiérových uhlov a vôbec po prvýkrát aj záberov na odborníkov a komentátorov v doposiaľ nevidených kútoch štadióna.
 • Vylepšené nasvietenie: Hráči a hráčky v EA SPORTS FC 24 sú vďaka vylepšenému nasvieteniu a svetlám realistickejší. Technológia Ground Truth Ambient Occlusion taktiež dodáva povrchu ihriska hĺbku a detaily a pomáha hráčom a hráčkam vyniknúť v živých detailoch zásluhou ostrých tieňov.

Vylepšený zápasový zážitok

 • Strhujúci zážitok živého zápasu: Zápasový deň v EA SPORTS FC 24 vám vďaka novým funkciám – od divákov až po komentáre – prináša strhujúci zážitok, akoby ste boli na naozajstnom zápase.
 • Druhý komentátorský tím: EA SPORTS FC 24 privíta v Ultimate Teame a vybraných režimoch Výkopu nové komentátorské duo, ktoré zápasom dodá svieži hlas aj energiu. Tešiť sa môžete na legendárneho anglického komentátora Guya Mowbraya a bývalú anglickú reprezentantku Sue Smithovú ako prvú spolukomentátorku v The World's Game.
 • Doplňujúce informácie v rozšírenej realite (HyperMotion): Inteligentné vysielanie rozšírenej reality (RR) priebežne analyzuje hru a prekrýva ihrisko informáciami, ktoré potrebujete na pochopenie súperov a ovládnutie hry, vrátane štatistík zápasu, pravdepodobnosti víťazstva, grafov striel a ďalších údajov.
 • Zvuky na štadióne: Ocitnite sa v srdci štadióna, obklopení všetkými tými futbalovými zvukmi s hlasnejším skandovaním, väčšími reakciami, vášnivejšími davmi a novými autentickými zvukovými prvkami, ako sú bubny a húkačky.
 • Nová predvolená zápasová kamera: EA SPORTS FC 24 predstavuje The World's Game z nového uhla pohľadu vďaka taktickej kamere, ktorá poskytuje hráčom pokročilý taktický pohľad na ihrisko a zároveň zachytáva atmosféru na štadióne v živých detailoch.

Ultimate Team

 • Vybudujte si vysnívaný tím: Vytvorte si svoj tím snov v režime Ultimate Team z ešte väčšieho hráčskeho fondu a vďaka zahrnutiu ženského futbalu si užite nové spôsoby, ako upraviť klub na ihrisku aj mimo neho. Rozvíjajte vlastné klubové legendy a vylepšujte svojich hráčov vďaka úplne novému systému evolúcií v režime Ultimate Team. Po boku ich mužských náprotivkov privítajte na ihrisku futbalistky z najväčších klubov a súťaží v The World's Game vrátane UEFA Women's Champions League, Barclays FA Women's Super League, D1F, National Women's Soccer League a premiérovo aj Frauen-Bundes, sólovému hraniu v Squad Battles, kooperatívnym zápasom, on-line zápoleniu v Division Rivals, alebo meraní síl s najlepšími v Ultimate Team Champions. Ultimate Team vás po celú sezónu prepojí s herným svetom prostredníctvom rozmanitého obsahu vychádzajúceho zo skutočných výkonov a súťaží, vrátane UEFA Champions League, UEFA Europa League alebo CONMEBOL Libertadores.
 • Evolúcia Ultimate Teamu: Vylepšujte svojich klubových hráčov/hráčikov prostredníctvom evolúcií Ultimate Teamu, úplne novej funkcie v režime Ultimate Team, ktorá ďalej rozvíja futbalistov/futbalistky už pôsobiace vo vašom klube. Rozvíjajte svojich obľúbených hráčov a stvorte z nich klubové legendy. Plnením úloh vylepšite ich individuálne zručnosti, herné štýly, celkové hodnotenie a dokonca aj vzhľad ich hráčskych predmetov.
 • Ženský futbal v Ultimate Team: V EA SPORTS FC 24 znamená „ultimate“ pre všetkých. Ultimate Team spája obe polovice The World's Game a združuje mužský aj ženský futbal na jednom ihrisku. Tým sa otvára nový svet možností pri budovaní tímu a herné udalosti v priebehu celej sezóny sa budú vzťahovať k reálnym výkonom v ženskom futbale.
 • Herné štýly v Ultimate Team: Herné štýly predstavujú v Ultimate Teame úplne novú dynamiku, ktorá ide nad rámec celkového hodnotenia, takže môžete vybudovať tím na základe kvalít jednotlivých hráčov/hráčok a toho, ako v skutočnosti hrajú. Herné štýly+ posúvajú tieto zručnosti na novú úroveň a prinášajú hráčom/hráčkam schopnosti, ktorými sa pýši len málokto.
 • Nový dizajn hráčskych predmetov: EA SPORTS FC 24 predstavuje prepracovaný hráčsky predmet z režimu Ultimate Team, ktorý zahrnie všetky kľúčové informácie, aby ste na prvý pohľad vedeli, s kým máte tú česť. Tešiť sa môžete na väčšie obrázky a animované pozadia plus prístupnejšie detaily ako ligové znaky a Herné štýly+.
 • Užívateľské vylepšenia: Komunitné požiadavky sa stali kľúčovými prvkami tohtoročného Ultimate Teamu – vyzdvihnutie všetkých odmien za úlohy naraz, zmena hráčskych postov bez nutnosti spotrebného predmetu, vybudovanie nových tímov s vylepšenou súhrou pre IKONY, hladšie prechádzanie Ultimate Teamu zásluhou úplne nového prepínania pomôže s rýchlou navigáciou medzi jednotlivými prvkami, ľahký prístup k novým úlohám a obsahu a jednoduchší návrat na ihrisko.

Kariéra trénera alebo hráča

 • Vyberte si svoju cestu: Buď na ihrisku ako hráči, alebo od postrannej čiary ako tréneri – a staňte sa autormi vlastného futbalového príbehu v režime Kariéra hráča či Kariéra trénera v EA SPORTS FC 24. Prežite na vlastnej koži niektoré z najväčších futbalových turnajov a líg, vrátane UEFA Champions League a UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesligy, LaLigy EA SPORTS a mnohých ďalších špičkových súťaží, s väčšou kontrolou nad každým rozhodnutím a viacerými možnosťami, ako sa zapísať do histórie The World's Game.
 • Systém celkovej správy: Oživte svoju futbalovú filozofiu ako moderného kouča v režime Kariéra trénera v EA SPORTS FC 24. Úplne nový systém celkovej správy vám umožní definovať a implementovať vašu jedinečnú taktickú identitu – rozšírte trénerský tím, aby ste zvolený smer lepšie praktizovali na ihrisku, a na základe dát a poznatkov z predzápasových správ identifikujte taktický prístup súpera a využite jeho slabiny.
 • Príprava pred zápasom: Pripravte svojich hráčov na zápas s novou úrovňou kontroly nad tréningom. Nastavte si individuálne aj tímové plány, aby boli všetci fit a v zápasovej praxi, prispôsobte si predzápasovú rozcvičku s cieľom zlepšiť výkon tímu prostredníctvom jednorazových bonusov a zamerajte cvičenie na skvalitnenie konkrétnych zručností hráčov a hráčok s veľkým dopadom na stretnutie.
 • Kamera od postrannej čiary: Prvýkrát v EA SPORTS FC 24 vstúpte do technickej zóny a pozrite sa na hru očami kouča vďaka novej kamere v režime Kariéra trénera. Zásluhou tejto perspektívy, ktorá je súčasťou nového diváckeho režimu, môžete sledovať a riadiť hru bez toho, aby ste tím priamo ovládali.
 • Hráčsky agent: Vyrazte za svojou vysnívanou kariérou v režime Kariéra hráča v EA SPORTS FC 24 s pomocou nového hráčskeho agenta. Vyberte si, kam chcete prestúpiť, a hráčsky agent vám ponúkne odporúčania a rady ohľadom ďalšieho kroku v kariére. Oblečte si dres svojich obľúbených klubov na ceste od zázračného dieťaťa po majiteľa Zlatej lopty. Tieto odporúčania sa premietajú do nových cieľov kariérnej dráhy, ktorých splnením na seba upútate pozornosť vysnívaného klubu a posuniete svoju kariéru na vyššiu úroveň.
 • Osobnosť: V režime Kariéra hráča v EA SPORTS FC 24 každé rozhodnutie definuje futbalistu, ktorý sa z vás stane. Predstavenie herných štýlov znamená, že s tým, ako sa budete zlepšovať, budete tiež jedinečnejší a budete mať nové príležitosti definovať a zdokonaľovať svoje výkony na ihrisku, až sa z vás stane unikátny talent.
 • Kamera „Hrať za hráča“: Staňte sa ústredným bodom každého zápasu vďaka novej kamere „Hrať za hráča“, ktorá vás udržuje v centre diania.
 • Dynamické momenty: EA SPORTS FC 24 prináša nové reálne momenty, ktoré približujú niektoré z najznámejších futbalových míľnikov, vrátane oslavy zisku trofeje na streche idúceho autobusu, slávnostných ceremoniálov na konci sezóny, pri ktorých sa udeľujú ocenenia za mimoriadne individuálne výkony.

Kluby a Volta Football

 • Pripojte sa k priateľom: Hrajte v uliciach aj na štadiónoch v režimoch Kluby a VOLTA FOOTBALL v EA SPORTS FC 24 vďaka možnosti hrania naprieč platformami (neplatí pre Nintendo Switch). Hrajte, postupujte a prispôsobte si vlastného profíka vernými futbalovými spôsobmi vďaka zavedeniu nového klubového sezónneho formátu vrcholiaceho play-off, predstaveniu Herných štýlov pre realistickejší rozvoj hráčov a ešte viac možnostiam prispôsobenia ako kedykoľvek predtým.
 • Hranie naprieč platformami: V EA SPORTS FC 24 môžu priatelia zdieľať klub bez ohľadu na svoju platformu – vďaka možnosti hrania naprieč platformami môžu na trávnik spoločne vyraziť hráči predchádzajúcej generácie (PS4/Xbox One) aj tej súčasnej (PS5/Xbox Series X|S /PC). Tým sa odomykajú zjednotené rebríčky (pre každú generáciu konzol jeden), takže hráči z rôznych konzol môžu zmerať sily a zabojovať o globálne umiestnenie.
 • Ligová sezóna a play-off v režime Kluby: Nový sezónny formát prináša do režimu Kluby v EA SPORTS FC 24 novú úroveň súperenia a dynamiky. V jednotlivých sezónach sa kluby stretnú v rámci ligovej fázy, počas ktorej sa pokúsia získaním dostatočného počtu bodov postúpiť z najnižšej divízie až do tej najvyššej. Každá sezóna vyvrcholí úplne novou fázou play-off, v ktorej kluby majú stanovený počet zápasov na posun na ligovom rebríčku a získanie ďalších odmien na konci sezóny vo forme fanúšikov, reputácie a jedinečných trofejí z klubovej ligy. Na čím lepšom mieste váš klub zakončí ligovú aj play-off fázu, tým hodnotnejšie odmeny získate na konci každej sezóny.
 • Postup v režime Kluby: Prekročte rámec rozvoja svojho profíka a spoločne s priateľmi rozvíjajte klub a získavajte fanúšikov, aby ste odomkli úrovne reputácie a rozšírili povedomie o vlastnom klube. Čím populárnejší klub bude, tým viac si budete môcť prispôsobiť štadión a tým lepší bude váš tím.
 • Herné štýly v režime Kluby: Rozvíjajte svojho profíka v obľúbeného hráča vďaka Herným štýlom, jedinečným charakteristickým schopnostiam, vďaka ktorým vynikne na ihrisku. Zásluhou jednotlivých herných štýlov sa váš profík ešte viac odlíši od ostatných a zároveň si odomknete novú úroveň prispôsobenia, s ktorou získate kontrolu nad tým, akým typom hráča sa váš profík stane.
 • VOLTA FOOTBALL: Vyrazte tento rok do ulíc vo VOLTA FOOTBALL s ďalšími priateľmi vďaka hraniu naprieč platformami (neplatí pre Nintendo Switch). Prispôsobte si profíka novými doplnkovými predmetmi, predveďte svoje zručnosti v minihrách alebo si jednoducho užite hranie s priateľmi v tomto neformálnom, komunitne orientovanom prostredí pouličného futbalu.

Trailer

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách