EA Sports UFC 2 [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Cena s DPH
12,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 349184
Electronic

EA Sports UFC 2 [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Hra EA Sports UFC 2 prináša vylepšené stvárnenie postáv a ich animácie, pridáva úplne nový systém Knockout Physics, či autentické herné prvky a znovu pozýva všetkých bojovníkov, aby vstúpili do klietky a zažili realistické pocity zo zakončenia duelu.

Na svoje si prídu všetci fanúšikovia tohoto športu, či už ide o päť úplne nových herných režimov, vylepšenú kariéru, ktorá po prvýkrát v histórii série UFC umožňuje tvorbu ženských postáv, alebo nový systém Title Chase pre režim Online Championships. Bez ohľadu na typ bojovníka najdete režim, ktorý sadne Vášmu štýlu hry. Zakončite duel devastujúcim knokautom v novom režime KO, dajte dokopy tím šampiónov v režime UFC Ultimate Team, alebo pomocou nástroja Custom Event Creator zorganizujte veľkolepú akciu. EA Sports UFC 2 má čo ponúknuť všetkým fanúšikom tohoto športu.

A nezabúdajme ani na širokú ponuku tipov a nástrojov na zvládnutie nástrah MMA. Chcete bojovať ako profíci? Potrénujte napríklad v telocvični v režime Practice, alebo sa riaďte vizuálnou nápovedou Grapple Assist, ktorá Vám v priebehu hry poradí, ako strhnúť protivníka k zemi, alebo ho donútiť vzdať zápas.

EA Sports UFC 2 ponúka autentický, prepracovaný a strhujúci herný zážitok vo všetkých smeroch.

 • Knockout Physics System je nový revolučný systém, ktorý sa stará o fyzikálne autentické knokauty a reakcie po zásahu. Pripravte sa na tvrdšie a realistiskejšie knokauty ako kedykoľvek predtým. Každý knokaut je teraz jedinečný, čo prispieva k zážitku zo zakončenia duelu.
 • Prekvapte súpera v klinči pákou na ruku, alebo rýchlym prechodom z páky na koleno na hák päty. Pridaním zakončovacích chvatov v stoji a možnosť ch kombinácie posúvajú zápasy v EA Sports UFC 2 na novú úroveň.
 • Po prvýkrát v histórii série MMA zažijete slobodu nezávislého ovládania bojovníka vo všetkých situáciách. Súbežná interakcia dvoch bojovníkov na zemi podporuje väčšiu rozmanitosť a schopnosť reakcie.
 • Nemôžete ublížiť niečomu, čo nedokážete zasiahnuť. Väčšia kontrola nad pohybom hlavy Vášho bojovníka Vám umožňuje vyhnúť sa úderom s úžasnou plynulosťou. Pridajte k tomu vylepšený systém blokovania a uhýbania a máte nové nástroje k odrážaniu súperových zničujúcich útokov.
 • EA Sports UFC 2 obhajuje titul šampióna v kategórii grafického stvárnenia postáv v športovej hre a znovu zvyšuje latku.
 • Nové možnosti modelovania tváre, predstavenie fyziky vlasov a zlepšená práca v oblasti deformácií zvyšujú realistickosť každého úderu na novú úroveň.
 • Tisíce bojových a charakteristických animácií zase prispievajú k ešte vačšiemu zosobneniu hviezd MMA. Bezpochyby rozoznáte vysoký kop Conora McGregora, ikonický úklon pred bojom Rondy Rousey a mnoho ďalších osobitých pohybov toho či onoho zápasníka.
 • EA Sports UFC 2 prichádza s najširšou ponukou zápasníkov v histórii hier tohoto žánru. Vyberte si z mixu najvačších hviezd MMA a najžiarivejších nádejí a vstúpte do Octagonu ako súčasní, alebo bývalí bojovníci UFC, legendy MMA či vychádzajúce hviezdy.
 • Svoju kariéru máte vo vlastných rukách, či už je Vašim cieľom stať sa najlepším bojovníkom planéty bez ohľadu na váhovú kategóriu, alebo byť prvou bojovníčkou uvedenou do Siene slávy UFC.
 • Prípravu na každý duel okorení úplne nový systém tréningového kempu, pretože musíte zvážit mieru rozvoja schopností svojho bojovníka a možné riziko zranenia, ktoré by z ďalšieho zápasu urobilo ešte náročnejšiu výzvu.
 • Vôbec po prvýkrát v histórii série UFC si môžete v režime kariéry vytvoriť bojovníčku a doviesť ju až na samotný vrchol.
 • Začnite v televíznej show The Ultimate Fighter a následne prejdite k súbojom s autentickými súpermi, ktorí Vám stoja v ceste za titulom šampióna UFC. Prežite počas svojej kariéry dôležité okamihy, ktoré vystupňujú atmosféru a dodajú Vášmu snaženiu v Octagone nový rozmer.
 • Osvedčený režim UFC Ultimate Team sa objavuje po prvýkrát v bojovej hre jeden proti jednému.
 • Vytvorte si tím až piatich bojovníkov v rôznych váhových kategóriách s využitím prepracovaných možností úprav, ktoré ponúka EA Sports UFC 2.
 • Súťažte v online, alebo offline súťažiach, získavajte mince a vylepšujte svojich bojovníkov.
 • Za získané mince nakupujte balíčky, v ktorých môžete nájsť špeciálne predmety pre zvýšenie výkonnosti bojovníkov.
 • Použite predmety z balíčkov k prispôsobeniu svojich bojovníkov a vylepšeniu ich pohybov, alebo vlastností. Vytvorte si tím, pred ktorým sa bude triasť celá UFC.
 • Zasypte protivníka päsťami, kopmi či údermi kolien a lakťov v režime KO Mode, tomto rýchlom, zábavnom a zbesilom režime. Ideálne pre tých, ktorí chcú nechať prehovoriť svoje päste v súbojoch proti priateľom. Pravidlá sú jednoduché, súboj neskončí, pokiaľ si niekto neustelie na zemi!
 • O napätie na každom kroku nie je pri akciách UFC núdza. Kľúčom k vytvoreniu jednej z najväčších športovných show na svete je výber tých správnych duelov. Vžite sa do úlohy promotéra a výberom zo stoviek zápasníkov v zmiešaných bojových umeniach zorganizujte akciu snov. Vyberte dejisko, autentických rozhodcov, nastavte vlastné pravidlá a následne odohrajte zápas od začiatku do konca a snažte se, aby výsledky naplnili očakávania.
 • Vstúpte do online Octagonu a vyskúšajte nový systém Title Chase. Otestujte svoje schopnosti, vyberte si obľúbených zápasníkov a postavte sa s nimi ostatným bojovníkom z celého sveta. Získajte titul v divízii po sérii víťazstiev a potom sa čo najdlhšie snažte ubrániť svoj opasok. Vďaka vylepšenému systému postupu divíziami, úplne novému prvku Title Chase a špeciálnemu systému bojovníkov máte omnoho viac dôvodov, prečo sa vrhnúť na vytváranie svojho online odkazu.
 • Predpovedajte, hrajte, víťazte. Vyberte, ktorí bojovníci vyhrajú svoje skutočné duely v nadchádzajúcich akciách UFC a potom tieto predpovede uskutočnite vo virtuálnom Octagone. Získajte herné odmeny a posuňte sa v rebríčkoch najpôsobivejšej tipovacej hry, akú jste kedy hrali.
 • Úprava postáv v EA Sports UFC 2 sa vďaka nástroju Fighter Creation posúva na novú úroveň, či už sa jedná o tvarovanie tváre, úpravu tetovania, alebo premiérovú možnosť vytvorenia bojovníčok. Môžete si tiež upraviť svoju vlastnú GameFace, než sa vydáte do Octagonu.
 • Zvládnutie umenia boja na zemi môže byť celkom tvrdým orieškom, ale vďaka úplne novému systému nápovedy Grapple Assist je to jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Vizuálna nápoveda Vám pomôže s prechodmi pri boji na zemi, strhávaní protivníka k zemi či donútení ho vzdať zápas a to všetko v reálnom čase, aby ste mohli dokončiť zápas ako skutoční profíci.
 • Ani tí najlepší zápasníci v zmiešaných bojových umeniach nedokážu vyhrať sami od seba. Ich výsledky sú odrazom odhodlania a nezmerného úsilia. Skôr než otestujete svoje schopnosti proti súperom vyskúšajte režim Practice Mode, kde si bez akéhokoľvek rizika a vlastným tempom môžete osvojiť základy úderov, boja na zemi, alebo práce v klinči.
 • EA Sports UFC 2 ponúka 12 nových Skill Challenges minihier, ktoré Vám pomôžu s technikami boja v stoji, v klinči a na zemi.


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách