EA SPORTS UFC 5 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA EA SPORTS UFC 5 - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
79,99 €
67,99 €
Cena bez DPH: 56,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 466521
ElectronicEN titulky

EA SPORTS UFC 5 [PS5]O hre

Tak reálne, ako to len ide!

EA SPORTS UFC 5, poháňaná Frostbite, je ďalšou evolúciou bojovej hry. Od bezkonkurenčných vylepšení grafiky až po úplne nové systémy poškodenia a zastavovanie lekárov, ktoré ovplyvňujú hrateľnosť skutočne autentickým spôsobom – je to také skutočné, ako to len môže byť.


Kľúčové vlastnosti

 • AUTENTICKÉ POŠKODENIE
  Rezné rany, modriny a opuchy sa hromadia na základe poškodenia, ktoré spôsobíte – a utrpíte – vrátane viac ako 64 000 možných kombinácií poškodenia tváre, ktoré je vykreslené podrobnejšie než kedykoľvek predtým a realisticky ovplyvňuje vlastnosti postavy.

 • LEKÁRSKE KONTROLY A PRESTÁVKY
  Autentické poškodenie prichádza s autentickými výsledkami. Ak hráč utrpí vážne zranenie – napríklad zlomený nos alebo opuchnuté oko – rozhodca môže teraz zasiahnuť, pozastaviť akciu a prinútiť kruhového lekára, aby skontroloval poškodenie.

 • NOVÉ REAKCIE NA ÚDERY A ÚDERY
  Predstavujeme úplne nové animácie pre lakte na zemi a kilá, útoky na rotáciu a niekoľko ďalších úderov, kopov, kolien a lakťov. Navyše nové nápadné animácie napodobňujú ťažkých úderníkov, profesionálnych kickboxerov a ďalších.

 • HERNÉ MÓDY
  Aktualizácie zahŕňajú nový obsah z Fight Week - funkcie a výzvy, ktoré sa aktualizujú každý mesiac okolo udalostí UFC v reálnom svete. Online režim kariéry prináša vytváranie zápasov založených na zrušnostiach, postupe v divíziách či bol o titul v štyroch divíziách.

 • VYMAKANÝ NÁRAZOVÝ SYSTÉM
  UFC 5 zachytáva prostredníctvom autentických detailov všetko čo robí zaápas MMA zápasom MMA. Grafické vylepšenia novej generácie dodávajú herným animáciám nový život.

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách