EA Sports UFC Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA EA Sports UFC - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
19,99 €
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 215033
Electronicnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia
 
PRODUKT PONÚKAME AJ CEZ BAZÁR

Všetky takto ponúkané produkty sú 100% funkčné a odskúšané

• hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná

• obal bez poškodenia, médium bez škrabancov

• záruka 12 mesiacov

• osobitný režim DPH (0% DPH)

POUŽITÝ TOVAR
Ušetríte 3 €
11,99 €
CENA S DPH
DOSTUPNOSŤ: eshop skladom
+ skladom na 3 predajniach

EA Sports UFC [PS4]

V rámci nového partnerstva s jednou z popredných športových súťaží za posledné desaťročie predstavuje EA Sports titul EA Sports UFC. Táto bojová hra novej generácie je špeciálne vytvorená pre platformy PlayStation 4 a Xbox One vývojovým tímom, ktorý má na konte úspešnú sériu Fight Night.

EA Sports UFC s podporou technológie EA Sports IGNITE prináša akciu, emócie a intenzitu nasadenia v Octagone vo forme, aká doteraz nebola možná. Nová generácia pohybového enginu True Player Motion dáva nielen vyniknúť pestrej škále, razancii a plynulosti útočných výpadov elitných zápasníkov na poli bojových umení (vďaka systémom Precision Movement, Dynamic Striking a Strategic Submission Battles), ale tiež verne stvárňuje aktérov súbojov (Full Body Deformation a Real-Time Exertion). Značné vylepšenie zaznamenala tiež simulácia ľudskej inteligencie vďaka strategicky fungujúcemu a adaptívnemu systému MMAi, ktorý sa prejavuje v správaní herných postáv. Tie patria medzi jedny z vôbec najrealistickejších v oblasti športových hier. • Octagon Vám ponúka doteraz najrealistickejšie stvárnenie zápasov bojových umení. S podporou technológie EA Sports IGNITE Vám každý zápasník, úder, strhnutie súpera k zemi či vzdanie sa dajú pocítiť, aký je boj v skutočnosti.
 • Psychika zápasníka zmiešaných bojových umení je rovnako dôležitá, ako jeho odvaha. Postava každého licencovaného zápasníka v hre má premenlivé ciele a rozpisy zápasov na základe reálnej situácie a jej vývoja. Pokiaľ nevychádza plán A, musí sa prispôsobiť plánu B, alebo C. Podľa kariet skóre môžete odhadnúť, či sa bojovník ovládaný AI snaží o knokaut, alebo donútiť súpera vzdať sa. S chytrejšími protivníkmi musíte zviesť náročnejšie a menej predvídateľné duely.
 • Až doteraz sa simulácia fyzického kontaktu medzi zápasníkmi obmedzovala na interakciu modelov tiel, ktoré sa vzájomne sotva dotkli. Vo výsledku to vyzeralo, akoby spolu bojovali plastové figúrky a nie elitní športovci. Vývojový tím v minulosti revolučným spôsobom premenil podobu bojových športov tým, že do série Fight Night zapracoval autentický fyzikálny model. A v tejto hre prináša ďalšiu zmenu vďaka úplne novému systému deformácie celého tela, ktorý zaisťuje pohyby a presuny svalovej hmoty zápasníkov v reálnom čase. Vôbec po prvýkrát na Vás každá kapitulácia súpera a razancia každého úderu urobí skutočne silný dojem.
 • Duely v UFC patria medzi jedny z najnáročnejších športových výkonov na svete. Zápasníci zmiešaných bojových umení musia prejavovať maximálne nasadenie pri každom pohybe. Systém Real-Time Exertion sa stará o to, že každý taký moment vyzerá v hre ako v skutočnosti. V reálnom čase môžete sledovať, ako sa napínajú žily, pokožka mení farbu, svaly sa sťahujú a v priebehu jednotlivých kôl rastie únava. Stanete sa priamymi svedkami intenzity výkonu tých najlepších bojovníkov sveta.
 • EA Sports UFC nastavuje latku úrovne stvárnenia podoby postáv a ich emócií v hre. Vôbec po prvýkrát v akejkoľvek hre od EA Sports je každý licencovaný zápasník vytvorený podľa 3D skenov hlavy a tela vo vysokom rozlíšení s cieľom dosiahnuť prevratnú kvalitu a autenticitu podoby. Vďaka technológii EA Sports IGNITE zahŕňajú nové animácie tváre viac výrazov, vyjadrení emócií, prejavov inteligencie a vnímania situácie v Octagone.
 • MMA je šport, kde rozhodujú centimetre a počíta sa každý krok a pohyb. Vďaka systému Precision Movement, ovládaného technológiou EA Sports IGNITE, stoja zápasníci pevne na zemi a úplne je tak eliminované nerealistické kĺzanie a presúvanie sa po ploche ringu. Fyzikálne autentické pohyby zaručujú realistické stvárnenie akcie, kde sa celkový prenos energie odspodu nahor prejavuje v podobe razantnejších a vierohodnejších úderov a strhnutí k zemi.
 • Zápasník zmiešaných bojových umení využívá okolité prostredie vo svoj prospech. Vôbec po prvýkrát máte túto možnosť i v hre inšpirovanej sútažou UFC. Dynamické prostredie umožňuje predvádzať v Octagone úchvatné pohyby, ako sú kopy z otočky, supermanovské údery a mnohé ďalšie. Ak skombinujete tieto schopnosti s najlepšou technológiou zasadzovania úderov vo videohrách, stačí k obratu v zápase jediný perfektný úder.
 • Aby ste si vybojovali vlastný opasok, musíte predčiť súpera v práci nohami a ovládnuť ring. EA Sports UFC znovu privádza na scénu súboje o to, kto bude mať istejší krok a nájde si lepšiu pozíciu, aby dostal zápas pod kontrolu a strategicky dosiahol to, že súper sa mu vzdá. Rovnako ako v skutočných dueloch sa zápasníci v hre EA Sports UFC musia prepracovať niekoľkými úrovňami a postúpiť vyššie, alebo uniknúť hrozbe vzdať zápas.
 • Každý zápasník vie, že jediný podarený úder protivníka môže znamenať koniec. EA Sports UFC predstavuje nelineárny systém poškodenia, kde je možné i jedným zásahom súperovi privodiť bolestivý úder. Systém tiež produkuje veľké množstvo rôznych tržných rán a pohmoždenín realistického vzhľadu. Nič také v simulátore bojovej hry dosiaľ nebolo možné.


 • Recenzie na EA Sports UFC

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.