eFootball: PES 2020 [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
14,99 €
Osobitný režim 0% DPH
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 402190
KONAMIanglická verzia

eFootball: PES 2020 [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Hra eFootball: PES 2020 bude v tomto futbalovom ročníku jediné miesto, kde si budete môcť zahrať za " Starú dámu", Juventu Turín.
Zahrajte si so samotným Cristianom Ronaldom ale aj s ďalšími super hviezdami ako "Gigi" Buffon, Paulo Dybala, Mario Mandžukič, Giorgio Chiellini, či s najnovšou posilou, 19 ročným supertalentom Matthijsom de Ligtom! V hre eFootball: PES 2020 boli použité názory expertov v každom možnom bode aby sa hra čo najviac priblížila realite.
Tím vývojárov úzko spolupracoval s Andresom Iniestom aby sa priblížili jeho schopnosti čítať hru a súperov, vďaka čomu je schopný preniknúť aj najmenšími medzerami v obrane. Spoločne s Andresom Iniestom tiež vytvroili novú dynamickú techniku driblovania. Hra sa snaží priblížiť realite aj vďaka využívaniu chýb hráčov, ktoré budú teraz viac zvýraznené a budete ich môcť okamžite potrestať. Taktiež bolo pridaných viacero nových spôsobov prvého dotyku s loptov aby ste boli schopní ovládať loptu podľa vlastnej preferencie a štýlu. Hra ponúka nové prepracované techniky vedenia lopty. Každý hráč má viac prispôsobené ovládanie lopty jeho personalite a to sa odzrkadľuje aj na hre. Pár príkladov sú vedenie lopty bez dotyku alebo náznak výpadu a následné vedenie lopty iným smerom. Mnohých vášnivých fanúšikov futbalu tešia krásne dlhé prihrávky, ktoré prenášajú hru cez celé ihrisko s nevídanou presnosťou, ale ako všetko ostatné vo futbale, aj presnosť si musíte získať.
Hra eFootball: PES 2020 prináša realizáciu kopania prihárvok vďaka zvýšenej citlivosti. Každá príhrávka a strela, ktorú počas hry urobíte bude závisieť od vašej pozície a tlaku, pod ktorým sa váš hráč nachádza. Hra eFootball: PES 2020 tiež prináša nové prispôsobenie správania hráčov osobnostiam.
V hre sa nemení iba správanie hráča, ktorý aktúlne ovláda loptu ale aj všetkých ostatných hráčov okolo neho.
Ak sa lopty zmocní napríklad hráč preslávený svojím driblovaním, jeho spoluhráči sa viac roztiahnu po ihrisku, aby mal možnosť pohybu vo väčšom priestore. Alebo ak sa k lopte dostane tvorca hry, všetci spoluhráči sa snažia vypracovať si pozície, v ktorých im môže loptu prihrať a vytvoriť tak príležitosť na gól. V hre eFootball: PES 2020 si budete môcť vychutnať hru v Ronaldinhovom štýle. Technika tohto legendárneho hráča bola prenesená do hry a hráči si budú mocť vyskúšať rôzne slávne finty a triky. Nové schopnosti:
  • Agresia - už podľa názvu môžete súdiť, že hráč sa bude snažiť viac agresívne získať loptu od súpera.
  • Pevné držanie lopty - hráč používa skvelú techniku a finesu pri snahe obohrať hráčov.
  • Nakopávaná lopta - hráč s takouto schopnosťou získa vylepšenú presnosť po spracovaní lopty.
  • Dlhá strela - hráči s touto schopnosťou získajú vylepšenú presnosť pri kopaní dlhých lôpt.


  • Recenzie na eFootball: PES 2020 [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.