Euro Truck Simulator PC CD

9,99 €
4,99 €
Cena bez DPH: 4,16 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 7743
SCSvhodné pre všetky vekové skupiny maloletýchanglická verzia

Euro Truck Simulator [PC CD]

Jazdite cez realisticky vyobrazenú Európu pozdĺž hlavných diaľkových trás a navštívte známe miesta navrhnuté podľa skutočných ciest a miest. Žite život vodiča kamiónu, popasujte sa s rôznymi cestnými a dopravnými podmienkami a splňte požiadavky zákazníkov.

Diaľničná sieť je postavená na základe reálnych predlôh, rovnako tak jednotlivé metropoly a tak Vám pri včasnom dodaní ostáva čas i na obdivovanie krás Ríma, alebo Madridu. Skutočnosti tiež zodpovedajú všetky kamióny po stránke exteriérov i interiérov. Vďaka tomu sa môžete tešiť na rovnako detailné prístrojové dosky, ktoré Vás donútia dávať pozor na dostatok paliva, správnu teplotu motoru a samozrejme i rýchlosť.  • Zvoľte si svoj kamión zo širokej škály. Maximalizujte svoj obchodný potenciál výberom toho najlepšieho, čo si môžete dovoliť
  • Skutočne pohlcujúce prostredie Vám umožňuje otáčať sa v kabíne a kontrolovať spätné zrkadlá, ako keby ste sedeli za volantom!
  • Každý z kamiónov vychádza z európskeho dizajnu a má starostlivo a do detailu vypracovaný 3D interiér.
  • Zárobok sa Vám pripíše keď dorazíte do depa. Pokuty za dopravné priestupky sa Vám samozrejme odpočítajú!
  • Uistite sa, že v prípade potreby uskutočníte opravy a dotankujete, aby bolo Vaše vozidlo stále pojazdné. A prečo ho nevylepšiť, alebo nekúpiť rovno nové auto, keď si to môžete dovoliť?
  • Rozšírte svoje podnikanie do rôznych krajín. Za prepravu nebezpečných nákladov sa platí dobre, ale musíte vlastniť licenciu.


  • Recenzie na Euro Truck Simulator

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.