Expeditions: A MudRunner Game Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Expeditions: A MudRunner Game - PC DVDExpeditions: A MudRunner Game - PS5Expeditions: A MudRunner Game - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 470926
FocusEN dabing

Expeditions: A MudRunner Game [PS4]

O hre

Pripravte sa vydať na vedecké expedície, ktoré vás doslova pohltia! Expeditions: A MudRunner Game je nové terénne dobrodružstvo od Saber Interactive, uznávaného štúdia, ktoré stoja za hrami ako MudRunner a SnowRunner.

Povediete výskumné misie za volantom rôznych terénnych vozidiel, na prekonanie prekážok využijete pokročilé technológie a špičkové nástroje a postavíte sa čelom na riadenie tábora a svojho tímu.


Kľúčové vlastnosti

 • Kolesami cez blato
  Zažite to najpokročilejšie terénne dobrodružstvo založené na fyzike od tvorcov hier MudRunner a SnowRunner v úplne novom poňatí.

 • Drony na dosah
  Plánujte svoje trasy múdro, robte prelety nad krajinou s prieskumným dronom a vyhľadávajte skrýše s cenným vybavením pomocou dronu s kamerou.

 • Arzenál offroadkracie
  Prechádzajte extrémnou krajinou s vozidlom vybaveným arzenálom tých najmodernejších vychytávok, ako sú napríklad kotvy na výstup do ťažkých svahov alebo aktivácia echolotov na skúmanie hĺbky vody.

 • Odomknite zaujímavé veci
  Buďte správcami svojho tábora, budujte výskumné štruktúry a najímajte odborníkov, aby ste počas svojich výprav odomkli nové zručnosti a možnosti.Trailer

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
EN dabingDE dabing

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách