F1 2021: The Official Videogame Typ konzoly:

+ Darček: F1 2019 plagát v cene 9,99 €, F1 2020 plagát jednostranný v cene 4,99 €
DOSTUPNÉ TIEŽ NA F1 2021: The Official Videogame - PC CIABF1 2021: The Official Videogame - PS5F1 2021: The Official Videogame - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
27,99 €
Cena bez DPH: 23,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 422587
ElectronicEN dabingJe možné spraviť upgrade hry na PlayStation 5
 
Chceš ušetriť 5 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 22,99 €

F1 2021: The Official Videogame [PS4]

Red_Bull_F1_Banner


Každý príbeh má začiatok v F1 2021, oficiálnej videohre 2021 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP . Vychutnajte si ohromujúce nové funkcie F1 2021, vrátane napínavého príbehu „Braking Point“, kariéry dvoch hráčov, a priblížte sa ešte viac k štartu vďaka „Real-Season Start“. Posuňte svoj tím na vrchol v uznávanom desaťročnom režime kariéry „Môj tím“ alebo jazdite hlava-nehlava v režime rozdelenej obrazovky a pre viacerých hráčov. Ponorte sa do najväčšej závodnej "podívanej" na našej planéte a pretekajte s autentickou zostavou dvadsiatich hrdinských vodičov a desiatich ikonických tímov zo sezóny 2021.

„Braking Point“

Každý príbeh má svoj začiatok. Príbehovo zamerané preteky sa vracajú k sérii F1 s novým príbehom Braking Point, F1 2021. Vďaka kombinácii vzrušujúceho napätia z pretekov na trati s príbehom mimo závodov a konfliktami osobností Vás Braking POint postaví do centra strhujúceho príbehu odohrávajúceho sa v modernom prostredí F1.

Režim kariéra

Vstúpte do šampionátu F1 v kariére a zažite sen každého fanúšika F1 byť pilotom a pretekať proti oficiálnym tímom a jazdcom. Kariéru si môžete užiť aj s priateľom, buď v kooperatívnom nasadení za tím alebo súťaži o víťazstvá a najlepšie kontrakty.

Môj tím

Tento režim Vám umožní žiť svoj sen, vlastniť a riadiť svoj vlastný tím Formuly 1, robiť kritické rozhodnutia, naplánovať cestu k tomu, aby ste sa stali ďalšou dominantnou silou F1. Vytvorte si jazdca, vyberte názov tímu, vytvorte si logo a navrhnite si vlastný vzhľad vo svojom tíme. Môžete si nájsť tímových sponzorov, ktorý Vám ponúknu rôzne návrhy zmlúv. Vyberajte si z reálnych dodávateľov dielov, ktorý urobia Vašu formulu tou najrýcheljšou.

Split-Screen

Podteľte sa o akciu a vzrušenie z F1 s pretekmi na rozdelených obrazovkách pre 2 hráčov na všetkých platformách.

split_screen


Online Multiplayer

F1 pokračuje v dedičstve série vzrušujúcich a rozmanitých spôsobov, ako súťažiť online proti ostatným závodníkom, s možnosťami pre príležitostných ale aj súťaživých hráčov. Budete si môcť navrhnúť vlastnú formulu, zvoliť si vlastný štýl osláv na pódiu alebo môžete závody len sledovať v Spectator móde s rôznymi možnosťami zobrazovania vo vysokej kvalite.

Skutočný sezónny štart

Prepíšte priebeh šampionátu 2021. Naskočte do kariéry na akýchkoľvek pretekoch v sezóne, ktoré už boli odjazdené a od tohto momentu si môžete osvojiť svoje postavenie jazdca a konštruktéra v reálnom čase.

Formula 2

Zahrnutá je aj formula 2, špičkové cvičisko pre F1, s možnosťou krátkej, strednej alebo celej sezóny.

Ďalšie spôsoby pretekania

Či už časovka, skrátená sezóna alebo Grand Prix mód, vo všetkých módoch môžete zažiť slávu a víťazstvá.

F1_all_screen
Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby PlayStation Plus!

Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet!F1 2021: The Official Videogame - PS4 : hodnotenie 5 z 5 na základe 1 hodnotení.
100%
zákazníkov odporúča
Zobraziť recenzie
5 star
1 x
4 star
0 x
3 star
0 x
2 star
0 x
1 star
0 x
5,0 / 5
starstarstarstarstar
Hodnotil 1 zákazník