F1 Manager 22 [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

Cena s DPH
11,99 €
Osobitný režim 0% DPH
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 451180
Frontier

F1 Manager 22 [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Vydajte sa do sveta F1 v oficiálnom licencovanom titule F1 Manager 2022.

O hre:

Staňte sa šéfom tímu konštruktérov a vyberte si zamestnancov a jazdcov na sezónu 2022. Vďaka kompletnej licencii F1 a vernej prezentácii nebudete F1 Manager 2022 len hrať – budete ním žiť.

Kľúčové vlastnosti


 • Kariéra – Buďte najlepší
  Napíšte novú kapitolu vo vzrušujúcej novej ére F1. Vyberte si svoj tím F1 a doveďte ho až k úspechu v oficiálnych pretekoch sezóny 2022. Začnite svoju cestu na chvoste závodného poľa alebo zamierte na stupne víťazov – v titule F1 Manager je voľba na vás. Vašou úlohou bude zapôsobiť na predstavenstvo tým, že splníte sezónne aj dlhodobé ciele a zaistíte tak svojmu tímu úspech v nadchádzajúcich rokoch.

 • Centrála – Vybudujte svoj tím
  Tím konštruktérov je srdcom všetkých závodných operácií. Medzi závodmi budete z centrály tímu ovládať každý detail. Sledujte výkony svojich hviezdnych jazdcov a zamestnancov, udržujte financie v čiernych číslach a preťahujte špičkových odborníkov z ostatných tímov, nech získate výhodu do ďalších závodov.

 • Továreň – Zdokonaľte svoje vozidlá
  Zoznámte sa s novým dizajnom vozidiel na rok 2022 a stretnite sa so súpermi naozaj na blízko. Pripravujte nové komponenty pre svoje vozidlá a pripravte ich na ďalšie závody. Zvoľte si svoj prístup, s ktorým získate výhody na nadchádzajúcich okruhoch - vyviniete vyvážený systém, zameriate sa na oblasti, ktoré treba zlepšiť, alebo chcete vynikať v špecifických výkonových aspektoch?

 • Závod – Vytvorte a realizujte svoju stratégiu
  Od zhasnutia svetiel až po kockovanú vlajku, je to na vás. Budete rozhodovať o stratégiách zastávok v boxoch, o voľbe pneumatík aj o komunikácii s jazdcami. Naplánujte svoj postup a buďte pripravení na dynamický vývoj závodu, vrátane počasia a meniaceho sa stavu závodnej dráhy. Ponorte sa do verne spracovanej a hyperrealistickej simulácie oficiálneho závodu F1.

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách