Farming Simulator 22 CZ Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Farming Simulator 22 CZ - PS4Farming Simulator 22 CZ - PS5Farming Simulator 22 CZ - Xbox Series X|S
39,99 €
27,99 €
Cena bez DPH: 23,33 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 423144
GiantsCZ titulky

Farming Simulator 22 CZ [PC DVD]

Tento rok sa vracia ultimátna a multimiliónová farmárska simulácia!

Pre rodiny s deťmi ideme opäť o krok vpred. Vďaka novým funkciám a vylepšeniam umožní Farming Simulator 22 každému začínajúcemu farmárovi kreatívne vybudovať svoju farmu - bez ohľadu na vek alebo profesiu v reálnom živote. Buď samostatne, alebo kooperatívne v multiplayeri až pre 8 hráčov na konzolách a na PC a Mac.

Nové plodiny, nové mapy, nové stroje a nové značky sú len začiatkom toho, čo hráči môžu očakávať. A navyše aj sneží: Hráči by sa mali pripraviť na vzrušujúce pridávanie sezónnych cyklov - ako aj na ďalšie funkcie, ktoré budú čoskoro oznámené!

Tlačenie snehu - a hĺbka simulovaného poľnohospodárstva!

Farming Simulator 22 ponúkne viac hĺbky vďaka množstvu nových prírastkov a teda najväčšiemu rozsahu hráčskej slobody v histórii série. Dve nové mapy a aktualizovaná alpská mapa Erlengrat budú klásť dôraz na rôzne druhy poľnohospodárskych operácií v jednotlivých ročných obdobiach.

So sadou viac ako 400 strojov a nástrojov od viac ako 100 autentických poľnohospodárskych značiek vrátane nových kategórií sa hráči môžu tešiť na vylepšenú a realistickú simuláciu ako kedykoľvek predtým. Ale aj pre nových hráčov bude ľahké ponoriť sa do poľnohospodárstva, chovu zvierat (vrátane roztomilých zvierat) a lesníctva.

Vytváranie ešte viac pohlcujúcich poľnohospodárskych svetov.

Farming Simulator 22 je založený na GIANTS Engine 9 a obsahuje mnoho technických vylepšení, ako napríklad realistickejšie chovanie AI a bohatšie svety. Vďaka týmto svetom budú hráči vtiahnutí ešte hlbšie do životného štýlu virtuálneho poľnohospodárstva: Napríklad motorické zvuky ich traktorov sa javia ešte realistickejšie vďaka výberu akustického stupňa a postupného dozvuku.

Lepší výkon na všetkých platformách: Vďaka podpore DirectX 12 pre Windows, streamovaniu textúr, optimalizácii viacerých vlákien, odstraňovaniu oklúzií a dočasnému vyhladzovaniu medzi inými optimalizáciami získa najnovší Farming Simulator zvýšenie výkonu na všetkých systémoch - čím vytvorí základ pre rovnomerné zložitejšie prispôsobenie úprav, aby ste si mohli vychutnať viac obsahu.

Predobjednávkou získate DLC Claas Xerion Saddle Trac Pack, ktorý obsahuje:

 • CLASS XERION 4200 SADDLE TRAC
 • Návesná cisterna KAWECO XERION SADDLE TRAC
 • Cisterna KAWECO XERION SADDLE TRAC
 • Čelná jednotka KAWECO
 • KAWECO OPTI-JECT 800

  dlc_saddle_pack
 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  CZ titulkyEN dabingDE titulkyPL titulkyHU titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách