Farming Simulator 22 CZ Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Farming Simulator 22 CZ - PC DVDFarming Simulator 22 CZ - PS4Farming Simulator 22 CZ - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 423146
GiantsCZ titulky
 
Chceš ušetriť 7 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 30,99 €

Doporučené produkty (1)

Farming Simulator 22 CZ [PS5]

Tento rok sa vracia ultimátna a multimiliónová farmárska simulácia!

Pre rodiny s deťmi ideme opäť o krok vpred. Vďaka novým funkciám a vylepšeniam umožní Farming Simulator 22 každému začínajúcemu farmárovi kreatívne vybudovať svoju farmu - bez ohľadu na vek alebo profesiu v reálnom živote. Buď samostatne, alebo kooperatívne v multiplayeri až pre 8 hráčov na konzolách a na PC a Mac.

Nové plodiny, nové mapy, nové stroje a nové značky sú len začiatkom toho, čo hráči môžu očakávať. A navyše aj sneží: Hráči by sa mali pripraviť na vzrušujúce pridávanie sezónnych cyklov - ako aj na ďalšie funkcie, ktoré budú čoskoro oznámené!

Tlačenie snehu - a hĺbka simulovaného poľnohospodárstva!

Farming Simulator 22 ponúkne viac hĺbky vďaka množstvu nových prírastkov a teda najväčšiemu rozsahu hráčskej slobody v histórii série. Dve nové mapy a aktualizovaná alpská mapa Erlengrat budú klásť dôraz na rôzne druhy poľnohospodárskych operácií v jednotlivých ročných obdobiach.

So sadou viac ako 400 strojov a nástrojov od viac ako 100 autentických poľnohospodárskych značiek vrátane nových kategórií sa hráči môžu tešiť na vylepšenú a realistickú simuláciu ako kedykoľvek predtým. Ale aj pre nových hráčov bude ľahké ponoriť sa do poľnohospodárstva, chovu zvierat (vrátane roztomilých zvierat) a lesníctva.

Vytváranie ešte viac pohlcujúcich poľnohospodárskych svetov.

Farming Simulator 22 je založený na GIANTS Engine 9 a obsahuje mnoho technických vylepšení, ako napríklad realistickejšie chovanie AI a bohatšie svety. Vďaka týmto svetom budú hráči vtiahnutí ešte hlbšie do životného štýlu virtuálneho poľnohospodárstva: Napríklad motorické zvuky ich traktorov sa javia ešte realistickejšie vďaka výberu akustického stupňa a postupného dozvuku.

Lepší výkon na všetkých platformách: Vďaka podpore DirectX 12 pre Windows, streamovaniu textúr, optimalizácii viacerých vlákien, odstraňovaniu oklúzií a dočasnému vyhladzovaniu medzi inými optimalizáciami získa najnovší Farming Simulator zvýšenie výkonu na všetkých systémoch - čím vytvorí základ pre rovnomerné zložitejšie prispôsobenie úprav, aby ste si mohli vychutnať viac obsahu.

Predobjednávkou získate DLC Claas Xerion Saddle Trac Pack, ktorý obsahuje:

  • CLASS XERION 4200 SADDLE TRAC
  • Návesná cisterna KAWECO XERION SADDLE TRAC
  • Cisterna KAWECO XERION SADDLE TRAC
  • Čelná jednotka KAWECO
  • KAWECO OPTI-JECT 800

    dlc_saddle_pack
  • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
    CZ titulkyEN dabing