Figúrka Ciri (The Witcher Netflix)

69,99 €
52,99 €
Cena bez DPH: 44,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 448681

Figúrka Ciri (The Witcher Netflix) [3008-746]

Exkluzívna zberateľská figúrka Ciri zo sveta Witcher s bohatými detailami, zaručene nesmie chýbať vo Vašej zbierke! Nenechajte si ujsť príležitosť pridať si tento jedinečný zberateľský kúsok do Vašej zbierky!

Ciri

 • O postave
  Po smrti svojej matky Pavetty bola Ciri jedinou dedičkou Cintry, a preto sa jej stará mama Calanthe mimoriadne starala o jej výchovu. Napriek tomu, že sa Calanthe snažila zabrániť Ciri, aby sa dozvedela o tom, že je od narodenia predurčená stať sa čarodejnicou, Ciriina opatrovateľka povedala mladému dievčaťu všetko o bielovlasom čarodejníkovi a o tom, že si ju jedného dňa zobrať, aby prešla výcvikom. Calanthe, ktorá nechcela stratiť svojho jediného potomka, ukryla pri príchode Geralta Ciri medzi skupinou chlapcov a nechala ich hrať sa v priekope pred hradom. Geralt sa mylne domnieval, že Pavetta má syna, a uvažoval, ktorý zo skupiny detí to je. Odmietol však vziať so sebou akékoľvek dieťa a odišiel bez toho, aby sa čo i len dozvedel skutočnú identitu Pavettinho dieťaťa.

 • Neobyčajná princezná
  Princezná Cirilla alebo Ciri sa zjednotila s Geraltom po tom, čo sa po úteku pred smrťou skryla pred nilfgaardskými silami. Ciri cestuje s Geraltom do Kaer Morhen, kde ju spolu s ďalšími čarodejníkmi trénujú, pričom neustále odhaľuje svoje nebezpečné schopnosti.

 • Originálna verzia
  Dark Horse spoločne so spoločnosťami Netflix a CD Projekt RED predstavuje figúrku Ciri tak, ako je zobrazená v druhej sérii seriálového Zaklínača založeného na rovnomennej knižnej sérii. Ciri stojí na cca 3 cm vysokom podstavci. Figúrka je vysoká cca 22 cm a dodáva sa v krabičke s okienkom. Skvelo spracovaná, ručne maľovaná PVC figúrka plná detailov určite poteší fanúšikov seriálu The Witcher (Zaklínač).
Ciri-2

Rozmery

 • Výška cca 22 cm
 • Výška podstavca cca 3 cm